DALINAMĖS PATIRTIMI

Rodoma:
Game master DALINAMĖS PATIRTIMI
Šioje temoje pasidalinkime patirtimi kaip geriau žaisti žaidimą.
Prieš 7 m.
Game master Mieli žaidėjai,viską, ką norite parašyti išskyrus komentarus rašykite paspaudę "naujas įrašas". Ne vietoje parašyto komentarai bus TRINAMI!
Prieš 7 m.
..pragaras buvo perpildytas,ir as gryzau Gal kas zinot ko reikia pagerintai aukso kasyklai pabaigti? Buciau labai dekinga uz atsakyma.
Prieš 2 m.
Mažylė 250 auksinuku
Prieš 10 mėn.
Kaip rasti tą saldainiuką (candy)?
Prieš 8 mėn.
Salva Leisti raketas.
Prieš 8 mėn.
sveiki kaip reikia ispildyti vaiko nora pasivaikscioti nes yra uzduotis kad 2 kartus tai reikia padaryt bet kaip tai niekaip nesuprantu aciu uz pagalba
Prieš 8 mėn.
Katukas Manau, kad tiesiog vykdyti tai, kas išpuola kas kelias valandas vaiko pastate - kazkuris iš tų veiksmų greičiausiai bus uzskaitytas kaip "pasivaikščioti".
Prieš 8 mėn.
kaip gaut auksiniu ir kaip pasodint medziu
Prieš 9 mėn.
Sveiki,o kriptoauksinius galima isigyti tik uz auksinius ar dar galima kaip nors kitaip gauti?
Prieš 10 mėn.
Salva Sallva Duoda Kriptfermos pastatas kaip bonusą ir viskas, norint daugiau - tai uz auksinius.
Prieš 10 mėn.
..pragaras buvo perpildytas,ir as gryzau O is kur ta kriptoferma istraukti?
Prieš 10 mėn.
Nano Ferma buna pastatas kaip atsidarai nauja plota tenais buna kriptoferma reikia uzsibaigt jo statybas:)
Prieš 10 mėn.
..pragaras buvo perpildytas,ir as gryzau o kurioj vietoj tas plotas?
Prieš 10 mėn.
Na ir sugalvojo, ta su paveljono prekybos užduotimi, reikia pirkti.. kauliuka mesti, tam reikia kurti pasukinta sustojo nebeįdomu žaist.o kolekcijas sunku surinkti daug kainuoja pirkti išnaudojau galėjot kitaip sugalvoti tik laiko gaišimas.
Prieš 11 mėn.
Salva Sakot sunku, o laukai tušti - neuzsodinti šventiniu derium. Silyččiau nusipirkt darzinę, jei nenorit sodint rankom, jei nenorit leisti pinigų - meskit savo kosmoso komandą ir junkitės prie stipriųjų, kuriose galima uzdirbti aukso. Iš tikrųjų - nėra taip sudėtinga.
Prieš 11 mėn.
Medelis o kaip ekspedicijose galima uždirbti auksą?
Prieš 5 mėn.
Katukas Uz tam tikrą skaičių veiksmų, atliktų per nustatytą laiką, duodamas 1 kosmoauksiukas - tai, taip vadinamos premijinės kosmoso misijos, čia tas laikrodukas tiksintis šone. Stipresnės komandos dazniausiai per kosmoso šventę su deguonies medziu sugeba pasigaminti labai daug deguonies, tad manoma atlikti daug veiksmų ir gauti nemazai auksiukų u tas premijines misijas. Dar stipresnės komandos turi greitai išalkstančių deguonį duodančių gyvūnų, tad šeriant juos galima taip pat vieną kitą auksiuką prisidurt.
Prieš 5 mėn.
Grįžti į žaidimą „Nanoferma“
Rodoma: