TARP KAIMYNŲ

Показывается:
Saunuoles jus mano!Aciu Sigituxxxxx,Aidelei,PprinceseE,Kristinai Juskaitei!ACIU!
назад 10 m.
Vita Vita Kristina cia tik siaip tarp kitko, ne prie ko :DDDD uzduociai reikejo uodega ikist :DDD
назад 10 m.
Aidelė Prašom :) gaila tik atsargos baigėsi :)
назад 10 m.
показать остальные 10 комментарии
Vida ok Nicole gerai,Aidele,jei tik spesiu uzmatyt-ataleksiu ;)
назад 10 m.
Laba diena, nežinau ar čia rašau, bet noriu žaidimo kūrėjų paklausti:kaip reikia tiems mažesniems (kur turim 30 ar 40 lygi)  ivykdyti dabartinę užduotį? Niekaip nesuprantu kur ir kaip man prisisodinti augalų, kad galėčiau tą povandeninį miestą pasistatyti?  Ir tik nereikia sakyti kad kaimynai ateis ir pastatys, pas mus tokius pradedančius niekas nenori ateiti ir padėti, nes visi jau susižaidę yra.
Laukiu atsakymo.
назад 10 m.
Vida ok Nicole dekorus mesk i sandely ir sodink
назад 10 m.
Nuostabus Tapati juk sodinimui ir pinigai reikalingi, ir energijos reikia :(
назад 10 m.
Tadas Vasiliauskas Aš einu tik padėdamas kitiems dekoracijos man nereikalingos,o prizai ir taip geri.Sodinu,pertekliu daržoviu parduodu,tai pinigu užtenku
назад 10 m.
Vida ok Nicole mesk lauk tos naujos kolekcijos dalis is prasymu!Kam ji tau reikalinga?Isimesk pasaro ir vabalu kokiu tau reikia-turesi papildomai energijos ir pinigu.
назад 10 m.
Nuostabus Tapati Ačiū avarijai už patarimą ir už kolekcijų dalis :)
назад 10 m.
Vida ok Nicole visada prasom ir visad kreipkis,jei ko pritruks ar kokio patarimo reiks ;)mes mylim ir naujokus,bele aktyvus yr ir megsta zaist ;DDD
назад 10 m.
Labai Ačiū už pagalba Vaskai,labai jau greitai sumetėm
назад 10 m.
kas gali padėt jūros dugno patikra? vienas ilgai užtruksiu
назад 10 m.
Labai ačiū Vaskai, Tadui-Vilmai :), daivai, Ilonai Padvariškytei ir Rokui Kalinauskui, smagu turėt šaunius kaimynus :)
назад 10 m.
Назад в игру „Nanoferma“
Показывается: