PRANEŠAME APIE KLAIDAS

Rodoma:
Game master PRANEŠAME APIE KLAIDAS
Ši forumo dalis prižiūrima žaidimų administratoriaus. Jei manote, kad žaidimas veikai nekorektiškai praneškite apie klaidas. Spauskite žalią mygtuką viršutiniame dešiniame forumo kampe. Ir užpildykite fromą. Prieš pranešdami apie klaidą įsitikinkite, kad paspaudus CTRL+F5 (keletą kartų) klaida vis dar yra. VISI SU FORUMO TEMA NESUSIJĘ PRANEŠIMAI BUS TRINAMI BE PERSPĖJIMO!
Prieš 8 m.
Žaidimų Klubas Norėdami pranešti apie klaidą, spauskite žalią mygtuką - "NAUJAS ĮRAŠAS", kitu atveju komentarai bus trinami, jų net neskaičius! Ačiū, kad palaikote tvarką.
Prieš 7 m.
LIGITA43 labas nerodo kaimynu
Prieš 1 mėn.
laba diena,buvau ipusejusi  MOKSLINIU TYRIMU CENTRO trecia etapa,o dabar kaip neveike zaidimas parase kad vel isnaujo pradeti trecia etapa.jai nebutu uzlinkes zaidimas buciau pabaigusi.taip nesazininga!gal galima grazinti taip kaip buvo?
Prieš 1 mėn.
Geazinkit kaimynus pogalais jau nebeimanoma zaisti zaidimu ir neimanoma ieiti  i one
Prieš 1 mėn.
Laba diena.Ar isvis kas nors skaito tuos parasytus musu komentarus?Jeigu skaitytu tai manau atsakytu o dabar perziurejau visus nera jokiu atsakymu.Gal tikrai kurejai pabandykit bent atsakyti i musu prasymus.
Prieš 1 mėn.
Linute Jei jūs norit pasiskųsti kūrėjams ir gauti atsakymus, rašykite jiems el. paštu. Čia bendraujame tik tarpusavyje.
Prieš 1 mėn.
Irena Aciu nezinojau.
Prieš 1 mėn.
ar jus baigsit naikinti ar ne kaimynus,sugrazinkit visus kaimynus,ir kaimynu nuotraukas neuzkniskit,ar ir to dalyko net nesugebat sutvarkyti ones,ir zaidimu????????????
Prieš 1 mėn.
nerodo kaimynu,nera garso
Prieš 1 mėn.
Grįžti į žaidimą „Nanoferma“
Rodoma: