Kaip naudotis

 
 1. Atsisiųskite žaidimą (jei jau atsisiuntėte - pereikite prie sekančio punkto)
  Jei norite atsisiųsti žaidimą išsirinkite patinkantį žaidimą ir spaukite mygtuką “Žaisti”. (su sąlyga jei jūs esate pagrindiname žaidimų puslapyje)
  Pilnai užsikrovus žaidimo puslapiui spauskite “Išbandyti”. Paspaudus mygtiką “Išbandyti Jūsų naršyklė atsiųs žaidimą į jūsų kompiuterį.
  * Jei jūsų naršyklė Inernet Explorer - tuomet prieš atsiunčiant ji paprašys leidimo atsisiųsti failą į Jūsų kompiuterį. Kai naršyklėje pasirodys klausimas Ar atsiųsti (paleisti) failą [žaidimo pavadinimas] į jūsų kompiuterį paspauskite mygtuką Taip arba Yes)
  *Jei jūsų naršyklė yra Fire fox tuomet paspaudus “Išbandyti” naršyklė parodys dialogą “Ar išsaugoti failą” paspauskite “Išsaugoti”
  *Jei jūsų naršyklė yra Google Chrome - failas bus išsaugotas automatiškai
 2. Įdiekite žaidimą (jei jau įdiegėte - pereikite prie sekančio punkto)
  Šiam momentui jūs jau atsisiuntėte žaidimą, todėl belieka įdiegti.
  Susiraskite atsiųstą failą:
  *Jei naudojatės Internet Explorer iš viršutinio meniu paisirnkite Tools -> view downloads, o atsiradus atsiųstų failų sąrašui pasirinkite atsiųstą žaidimą ir spauskite “Run”
  * Jei naudojatės Fire Fox atsiuntus failą naršyklė atidaro “Downloads” dialogą, kuriame matosi visi jūsų atsiųsti failai. Pasirinkite žaidimą ir du kartus ant jo paspauskite
  *Jei naudojatės Google Chrome paskutiniai atsiųsti failai atsiranda kairame apatiname naršyklės kampe(jei netyčia jį uždarėte sąrašą rasti paspaudę dešiniame viršytiniame kampe esantį mygtuką su trimis btūkšniais ir iš meniu pasirinkę “Downloads”. Abejais atvejais pasirinkite žaidimą ir vieną kartą ant jo paspauskite keirį pelės mygtuką
  Windows Vista ir Windows 7 vartotojų dėmesiui: įvykdžius visas aukščiau aprašytas intrukcijas ekranas patamsėja ir Windows operacinė sistema parodo dialogą: Ar leisite šiai programai pakeisti duomenis jūsų kompiuteryje? Atsakykite - Taip (Yes).
  Tam, kad programa normaliai galėtų funkcionuoti ji turi susikurtį įrašus kietajame diske bei prisitaikyti prie jūsų kompiuterio. Tai yra būtina.
 3. Diegimo procedūra (Jei žaidimas jau įdiegtas perekite prie sekančio punkto)
  Jei įvykdėte visas prieš tai pateiktas intrukcijas - diegimas prasidėjo. Programa jums rodo pasveikinimą, taip pat apatinėje lango dalyje matote Mygtukus “Toliau” bei “Nutraukti”. Spauskite “Toliau”.
  Sekantis langas paprašys Jūsų sutikti su sutarties punktais. Paskaitykite sutartį ie paspauskite mygtuką “Aš sutinku”.
  Žaidimas įdiegiamas Jūsų kompiuteryje.
  Pasibaigus diegimo procedūrai jums rodomas langas kuriame matysite mygtuką “Baigti” bei žymę “Leisti (žaidimo pavadinimas)”.
  Jei norite žaisti iškart - tiesiog spaukite “Baigti” jei nenorite žaisti iškart - nuimkite žymę ir spauskite “Baigti”
 4. Dabar ekrane matote langą, kurio centre yra pasirinkimas “Žaisti dabar” ir “Panaikinti laiko limitą”
  Jei jau įsigijote sertifikatą ir norite panaikinti laiko limitą spauskite “ Panaikinti laiko limitą”
  Sekančiame lange įveskite savo el.pašto adresą ir setifikato numerį į atitinkamus langelius.
  Spauskite “Žaisti dabar”


Gero žaidimo!

zaidimuklubas.lt administracija

Jei jums nepavyko įsidiegti žaidimo ar kyla kitų problemų rašykite mums [email protected]