DALINAMĖS PATIRTIMI

Rodoma:
Norėjau paklasuti ko reikia teleportacijos vartams užbaigti?
Prieš 13 m.
Ingrida Zubytė Kiek pamenu reikės 50 radžio, kitų nepamenu.
Prieš 13 m.
Salva Nano Jei niekas nepasikeitė, astrogarden rašo, kad reiks 50 metalo, 25 radžio, 35 aliuminio, 40 motoriukų.
Prieš 13 m.
Ingrida Zubytė Atsiprašau už suklaidinimą :)
Prieš 13 m.
Kaip gauti Magneta? :) ačiū už atsakymus ;)
Prieš 13 m.
Salva Nano Magnetą galimą nusipirkti parduotuvėje, jis ten atrakinamas atlikus tam tikras užduotis.
Prieš 13 m.
gangnam style po užduoties rūpestis ūkiui
Prieš 13 m.
pridejo nauju tyrinejimu,tik kad visi su spynom.esu59lv,matyt dar reikia padirbet,kad spynas nuimtu...
Prieš 13 m.
Salva Nano Aš taip suprantu, kad tas visokias bulves ir žirnius kurti galima nuo 61 lvl, bet tik ištyrinėjus jaunystės eliksyrą...
Na, tiksiuosi netrukus atrakins tuos keistus grybus ir česnakus ir duos visiems žaidėjams daugiau darbo :)
Prieš 13 m.
VAIDA PETKEVICIENE o ten nereikia buti susikurus eleksyro
Prieš 13 m.
Ingrida Zubytė Pirma reikia pasiekti tą lygį, dėl kurio atsiranda galimybė ištyrinėti jį, o vėliau žiūrėti ko reikalauja (kas turi būti įvykdyta), kad galėtum tyrinėti. Kuriuose nėra net nenurodyta lygio (užrakinti, be jokios informacijos), tai vadinasi dar nesukurti pilnai, kad būtų galima tyrinėti.
Prieš 13 m.
Salva Nano GALVYTE, ten kaip ir nereikia - jie išmėtyti iki 60 lygio ir eliksyro, atsiverskit tyrinėjimų schemą ;)
Prieš 13 m.
Linablina Blinačka eikit pas profesorių ir pamatysit naujus hibridus, jei būtų nesukurti, neaugtų pas jį
Prieš 13 m.
Irena Keviniene pas profesoriu nei skvoso nei cesnako nematau kad augtu.yra tik tie,po61lygio kur...
Prieš 13 m.
Linablina Blinačka pačioje pradžioje vakar buvo viskas
Prieš 13 m.
labas,noreciau paklaus del nuotrauku ivertinimo,as nesuprantu kam to reik? kiti zmones man paraso ir praso,kad ju foto ivertinciau 50 balu,as nieko nesuprantu
Prieš 13 m.
kvieciu y kaimynus tuos kurie turi daug drugeliu  ir kuriem ju negaila:) nes jau nervai nelaiko kiek daug toksinu reik  :(
Prieš 13 m.
Raimonda visiem gaila drugeliu jei ir tu man duosi tai draugaugim:) dabar turiu pertekliu monarchu o labiausiai reikia apolono del kitu susitartume
Prieš 13 m.
TU TOKIA GRAZI SU MANO MARŠKINIAIS tikrai turejau daug i daug isdalinau likau po 1 ar 2 tik malachitiniu da daug duoda tik (RUPUZES) :) tad 47 turiu ju. o seip duodu negaila ne SKREGA AS :)
Prieš 13 m.
išskleisti kitus 5 komentarus
VAIDA PETKEVICIENE Drugeliu monarchu as turiu, man didziausias trukumas Drugelis Apolonas
Prieš 13 m.
Grįžti į žaidimą „Nanoferma“
Rodoma: