DALINAMĖS PATIRTIMI
sveiki visi, na gal dar pamenate kas nors - ko reikejo antro tilto, antros laboratorijos ir aukstakrosnes uzbaigimui. Kazkaip nezinau ka daryti toliau - ar geriau antra laboratorija isigyti, ar link aukstakrosnes keliauti.
Prieš 13 m.
Ingrida Zubytė
Labas. Siūlau pirma įsigyti antrą laboratoriją, nes jos bonusas - toksinas, o jis bus labaaaaaaai reikalingas užduotyse ir tyrinėjimuose vėliau.
Prieš 13 m.
Salva Nano
2-tras tiltas: 30 klijų, 20 lentų, 20 sijų, 30 varžtų.
aukštakrosnė: 30 varžtų, 10 hipnozių, 50 metalo, 100 gintaro.
II laboratorija: 10 raudonų dažų, 5 oranžinių dažų, 5 varžtų, 5 motoriukų.
Kaip rašo Ingrida - vienareikšmiškai pradėčiau nuo laboratorijos dėl toksinų.
aukštakrosnė: 30 varžtų, 10 hipnozių, 50 metalo, 100 gintaro.
II laboratorija: 10 raudonų dažų, 5 oranžinių dažų, 5 varžtų, 5 motoriukų.
Kaip rašo Ingrida - vienareikšmiškai pradėčiau nuo laboratorijos dėl toksinų.
Prieš 13 m.
Laima forever
nu jo - su antru tiltu is aukstkrosne istrigciau neblogai. Aciu jums abiems
Prieš 13 m.
TU TOKIA GRAZI SU MANO MARŠKINIAIS
statyk laboratorijas ingrida :) teisi bonusas toksinas o ju ce zeurei daug reik
Prieš 13 m.
Raimonda
jus teisus del labaratorijos gaila trecia labaratorija neduoda toksino ir kaupk metala jo irgi reiks labai daug man atrodo jo reiks tai aukstakrosnei 50 ir i ateiti dar bekona pataupyk nes as istrigau su bekonu
Prieš 13 m.
TU TOKIA GRAZI SU MANO MARŠKINIAIS
Man gintaru truko zeurei va tik gal 3 men kaip ussikaupeu 200 vienetu o seip miska kirtau visur i visad i metalu daug reiks.
Prieš 13 m.
Linablina Blinačka
mėginkit mišką kirsti salose, man skirtingos medžiagos iš miško krenta, palyginus pagrindinę su salomis, tas pats su akmenimis, o salose dar ir kriauklių gauni
Prieš 13 m.
Kaip ysigyti 2 ir 3 priesistorine labaratorija? raso kad gali buti 3 labat o parduotuvej nera :/
Prieš 13 m.
sveiki,noreciau paplonint pinigine kaip nusipirkt to aukso 75 uz 3 lt.buciau dekinga uz paaiskinima
Prieš 13 m.
Linablina Blinačka
aš pirkau paprastai, paspaudus šalia "dar" , bet man nedavė akcijos, kaimynė pirkdama gavo, nežinau nuo ko tas priklauso
Prieš 13 m.
SOORRY SORRY SORRY LABAI LABAI ATRSIPRAŠAU , kam pavariau violetinius dažus, kurie nieko nebuvo pasižymėję, visad tiems siunčiu energiją, tik iki pusės daėjus atsitokėjau :)
Prieš 13 m.
Linablina Blinačka
ramai, nelabai aš naktinėju, palieku po kelias valandas eliksyro, tiesa, vakar iki 3 val sėdėjau :)))
Prieš 13 m.
Ramunas Ramas
man ir atsibodo ji kankint,kazkoks be rysio laikas sugalvotas,neuztenka nei laiko,nei fiziniu jegu(turiu siuo metu padeveta,dar 6val.galios galiu perleist geram kaimynui,-ei:)
Prieš 13 m.
norejau paklaust ar ateity bus da daug uzduociu su mesa ir kaitinimo elementais nes jau turiu nemazai o suny sert nelabai noris jai paskui reiks. mam su toksinais taip buvo turejau daug bet an +40 energijos isleidau o db kenciu nuo to :)
Prieš 13 m.
Linablina Blinačka
mėsa bus reikalinga tik šuniui šerti, pašertas šuo silpnina žvėris kertant mišką ir prideda po 1 pagalbą kaimynams ir iš kaimynų, šildymo elementai laboratorijose
Prieš 13 m.
TU TOKIA GRAZI SU MANO MARŠKINIAIS
visa tai zinau tik noriu suzinot ar reiks ateity mesos kam nors ir sildymo elementu nes llllabai ilgai rinkau pakol suny pasereu :)
Prieš 13 m.
Rodoma: