DALINAMĖS PATIRTIMI

Rodoma:
Sveiki, norejau paklausti, ar tik man fermoje prasideda nesamones, ar cia as visus lagina.. buna tokios dienos,jog beviltiska zaisti.. pvz: 1.gamini kazka laboratorijoje, sudedamasias dalis sunaudoja, parodo jog "sukurta", nusiunti i sandeli,bet ten kurinys nenukeliauja. 2. kaimynai atsiuncia reikiama kolekcine dali kurios truksta, ja priemu, bet kolekcijoje jos nerandu.... 3.. pas kas trecia-penkta kaimyna, atlikus visus galimus darbus,nebegaunu papildomos energijos... :( ar ir jums taip buna?
Prieš 13 m.
Linablina Blinačka man buvo ant dienų porą kartų, kad pagaminus hibridą, jo neradau sandėly, bet perkrovus žaidimą, jis ten atsirado
Prieš 13 m.
Миелас Вайкас!♥ man su varatinklio kurimu tokia nesamone...
Prieš 13 m.
Salva Nano o ar nepamiršti kartais prasivalyti flash ir naršyklės talpyklų? Po žaidimo atnaujinimų rekomenduoja tai padaryt.
Prieš 13 m.
Миелас Вайкас!♥ ok,dekui :)
Prieš 13 m.
a norit pasidalinsiu patirtimi?issirdies patariu-neskubekit link to eliksyro,nes kai jau ji turi,neber prasmes zaisti,ner ka veikt,isskyrus lankyt kaimynus,ir pas save sodinet,serinet....nieko gero((((
Prieš 13 m.
Миелас Вайкас!♥ aciu,zinosim ;)
Prieš 13 m.
Santa Liucija reziume-lb taiklus
Prieš 13 m.
Sveiki, turiu klausimėlį, ko reikia laboratorijai saloje užbaigti? ;)
Prieš 13 m.
Salva Nano Berods 25 lentų, 35 pelenų, 20 aliuminio,40 varžtų.
Prieš 13 m.
Santa Liucija 25 lentu,35pelenu,20aliuminio,40varztu
Prieš 13 m.
Kamile Misiunaite dekui ;)
Prieš 13 m.
Sveiki, turiu klausimeli zaidejams. Pries atliekant darbus pas kaimynus - jus ziurite i zenklus kurie pastatyti ??? Juk yra "patogumai - zenklai" "Nerink derlaius" "Nurink derliu" "Paserk gyvunus" "Neserk gyvunu" .................. Ir as nelabai suprantu - kokius darbus nudirbti tose fermose - kur darbo pilna (na koks 30- ......... lygis) darzai didziuliai, gyvunu pilna. Ar reikia serti tuos, kuriuos jau "metas parduoti"??
Prieš 13 m.
Santa Liucija atlik veiksmus, pagal savo poreikius, kai buvau zemam lygy, serdavau gyvunus, nes truko maisto ir energijos, veliau, kai ziauriai truko toksino- jieskojau raut hibridu, db truksta metalo, tai skaldau akmenis, ojei yra gaivint, pirmenybe teikiu gaivinimui, taigi orentuokis i savo poreikius, o zenklus ziuret, bent jau as neturiu laiko,- lb skubu, nes turiu daug kaimynu
Prieš 13 m.
Sima Bajorūnienė Visus darbus,kurie reikalingi uzduociai atlikti,reiktu atlikt pries priimant kaimynu pagalba. Ir siaip sistema daznai nukreipia kaimynu atliktus darbus pagal save,tad ne visada yra kaltas kaimynas... Tai jau daug kartu buvo forume aptarinejama...
Prieš 13 m.
Laima forever nu isitikinau, programa tikrai pakoreguoja darbus pas kaimynus. Gal ir zmogus atlieka vienus, bet kaimynui tikrai kitus parodo. PAslepiau po dekoratyviniais krumais tuos savo puvekus, visiskai nesimate kad ten auga kas nors. Atejo kaimynas - ir tiesiai i ta mano "sleptuve" ir viska nurove.
Prieš 13 m.
Linablina Blinačka taip ir yra, aš supūdinau lysves pasodinus tarp medžių ir apstačius monstrais
Prieš 13 m.
Eilini karta nusivyliau zaidimo kureju nekurybiskumu,pora dienu po atnaujinimo ir uzduociu vel nulis,nejaugi negali auksto lygio zaidejams apsunkint tu uzduociu,kad jos bent savaite pakabetu...
Prieš 13 m.
Fermeris:) jo galetu buti uzduotis subrandinti 10.0000 zasu:D paskui aptresti darzoves 400.000 kartu na ir t.t. :DDD
Prieš 13 m.
Linablina Blinačka aš taip pat, jau vakar ryte nuėmiau kūbelines braškes ir vėl tuščia ...
Prieš 13 m.
išskleisti kitus 12 komentarus
Paula Radzivonaitė. o buciau prazepsojus tokia swente as agurkus uzmarinuosiu
Prieš 13 m.
Grįžti į žaidimą „Nanoferma“
Rodoma: