DALINAMĖS PATIRTIMI

Rodoma:
Labukas. Užduotyje 'Pikti medžiai" reikia kirst 3 medžius. Ar aš pati būtinai turiu kirst, ar gali padėt kaimynai? Ir jei kirs kaimynai ar Užduotis užsiskaitys man/ Nes ten kirčių ohoho......
Prieš 13 m.
Džonis Džonis Kaimynai gali padėti, tik atsargiai - svarbu pačiam atlikti paskutinį kirtį. Nes naujų medžių greičiausiai negausi, o užduotis liks neįvykdyta.
Prieš 13 m.
Linablina Blinačka iš tų raudonų medžių nelenda žvėrai , vienas malonumas kirsti ir pačiai :)
Prieš 13 m.
Ingrida Zubytė Tikrai lenda :)
Prieš 13 m.
Linablina Blinačka keista, man nei iš vieno raudono neišlindo, gal dabar jau padarė, anksčiau tikrai nelindo
Prieš 13 m.
Salva Nano Jo, aš aišku pramiegojau, bet pasisakysiu - žvėriai man lindo tik medžių kirtimo pradžioj - vienas ar du, bet po to tikrai vienas malonumas juos kirsti, nieks daugiau nepuola.
Prieš 13 m.
labas,mano uzduotis,gauti bonuso lygi 8,kiek gaudau prizus,vistiek neivygdau uzduoties. gal ka ne taip darau?
Prieš 13 m.
Santa Liucija turi ture, kaip minimum 160 energijos, ir be sustojimo darbuotis kol pakils iki 8 greicio, jei sumirkciojus nepakelsi prizo- prades vel nuo 0 skaiciuot, taip niekad nesurinksi, lengviausia renkasi kertant miska
Prieš 13 m.
Aurelija Sindy Ir dar labai naudinga tuo metu įsijungti pagreitinimo eliksyrą bei turėti sotų katiną :)
Prieš 13 m.
AS JAU MOCIUTE aciu labai
Prieš 13 m.
Sveiki, gal galit pasakyt, kaip parašyti kaimynui žinutę? Niekaip nerandu.
Prieš 13 m.
Santa Liucija pridek pele prie fotkes ir ismes visas paslaugas- issirink [rasyti zinute]
Prieš 13 m.
Aurelija Sindy Hmm.. o man privedus pelę jo norų lentelę rodo, bet ne žinutei rašyt galimybę.. O kai kaimynai dažnai fermoje visokiom nesąmonėm save pavadina (pvz "kvieskit į nano" ar kokių krengelių pripaišo vietoje savo vardo), tai susirast jį tarp draugų gali nebent pagal fotkę, kas nėra taip greita ir lengva, kaip galėtų atrodyti.. Ar aš kažko nežinau?
Prieš 13 m.
Santa Liucija viskas teisingai-fotke turi susirast, tarp draugu-tai uztrunka
Prieš 13 m.
Aurelija Sindy Man neužtektų kantrybės... :)
Prieš 13 m.
Fermeris:) Kantrybes ir dangus tavo bus:D
Prieš 13 m.
Danilius labai visiems ačiū
Prieš 13 m.
sveiki, koki bonusa duoda sinchrongreitintuvas?:)
Prieš 13 m.
Rokas Kalinauskas triusio kaili ir pinigu
Prieš 13 m.
Apleistos Zemes aciu tada geriau atsidarysiu apleista zeme V :)
Prieš 13 m.
Vilius CsGo Ne i tema, bet kada buna aukso bonusas ? Ta prasme, kaip eprki auksa bile kada jo tarkim uz 3.95lt duoda 10 vnt, o kaip perki per laimingas valandas, tipo desiniam sone buna zenkliukas ir tada duoda uz 3.95lt 20 vnt aukso :) Niekaip nesulaukiu as jo :D Uzsipirkes esu ezio kortu ir reik apsiimti 3-cia aukso kasykla...
Prieš 13 m.
Aurelija Sindy Šiaip labiau apsimoka bankinį pavedimą daryt ir vienu kartu daugiau sumokėt, nei po biški perkant gerokai brangiau tas monetas pirktis. O akcijų laiko niekada nesako.. Jos būna kartais asmeninės (kada tik tu matai akciją, o kitiems tokio pasiūlymo nėra), bet dažniausiai tą pačią diena padaro visiems, tiesiog kai tą dieną prisijungi laikrodukas pradeda skaičiuoti 2 val laiko, per kurį turi apsispręst ar pirksi ir kiek pirksi :)
Prieš 13 m.
Vilius CsGo Ne tai man cia kaina nesvarbi, nes uzsipirkau ezio pakuociu po 0.90cnt, o saskaitoj 5lt. Tai susimoku 3.95 ir gauciau 20 vnt. aukso vietom 10vnt. :) Taip isigijau 2 kasyklas tai noriu 8 likusias pakuotes isnaudot, nes pries savaite lyg buvo tas laikas, bet nesiaktyvavo greit ezio pakuotes ir dingo laikas... Dabar turiu ~164 vnt aukso ir dar isidekiau 180 vnt aukso :) Nu dekui uz atsakyma, teks laukt kol duos pirkt :)
Prieš 13 m.
Aurelija Sindy aišku :) na tokiu atveju teks palaukt..
Prieš 13 m.
duokit patarimą - kaip greičiau sutaupyti pinigų žemei,kurioje yra aukštakrosnė?
Prieš 13 m.
Salva Nano Jei turi galimybę ir norą per dieną žaisti ne vieną kartą, geriausia šerti brangesnius gyvulius ir juos vėliau parduoti. Jei prisijungi tiko kokį kartą - užsodink brangiausiomis daržovėmis ir jas kitą dieną parduosi. Dirbk pas kaimynus! Daugiau darbų - daugiau pinigų ;)
Prieš 13 m.
Grįžti į žaidimą „Nanoferma“
Rodoma: