DALINAMĖS PATIRTIMI
Sveiki. Keiciu kolekcijos dalis į kalnų kristola. pvz jūsų pasirinktas kolekcijos dalis i toki pat kieki kristolo. man jo lb reik. tinka ir tigro akis. Tie kas dar neturi manes kaimynuose, tegu pakviecia ir paraso zinute. O Aš jums galiu pasiulyt: . . . . . . . . . . . . PAŠARO KOLEKCIJA: ''' Avižos''' Kuokštas šieno''' Gilė '''Obuolys.............. MEDKIRCIO KOLEKCIJA '''Kirvis '''Pjūkliukas''' Pjūklas ''''' Virvė................ VABALŲ KOLEKCIJA '''' Vabalas raganosis'''''' Kinivarpa'''''''''' Vabalas šoklys ''''''Vabalas straubliukas.................. KOLEKCIJA MONSTRU DANTYS''''' Lūšies Dantis '''''' Vilko dantis''''' Meškos dantis '''''Lapės dantis ...........DRUGELIU KOLEKCIJA '''''''Malachitinis drugelis''''''''' gladiatorius.....
Prieš 13 m.
Sveiki, norėčiau sužinoti, ar kalėdinėse užduotyse reikės dar ką nors sukurti, naudojant kalėdines žiedadulkes? Elnius jau turiu visus.Jei daugiau tokių užduočių nebus, galėčiau kolekciją padovanoti tiems , kas dar nesukūrė elnių.Atsakykit, jeikas žinot. Ačiū.
Prieš 13 m.
Ingrida Nesakysiu
reikes dar kurt lediniu vysniu bent vienoj uzduoty 20,ir tu kitu lygtai reiks.
Prieš 13 m.
Aurelija Sindy
lyg ir mandarinų sėklas dar kuria tie, kam auksinukų sėkloms leist nesinori :)
Prieš 13 m.
sveiki, norejau paklausti, kodel jau visa menesi, negaliu issiust kolekciniu dovanu vienam zmoguciui, gal virsijau dovanu limita ? bet negi tiek ilgai negaliu issiusti dovanu ??????????????? bukit geri parasykit, jai kam taip yra buve, ar siaip jai zinot kodel taip yra? aciukas :)
Prieš 13 m.
Salva Nano
Tai gal kaimynas kasdien daug dovanų gauna ir limitas išsisemia dar naktį? Na, nemažai iš aš tokių kaimynų turiu, kuriems dėl jų išnaudotų limitų nežinau kaip ir kada atsidėkoti.
O ar nerodo lentelėje užrašo "dovanų limitas išnaudotas"? Siunčiant dovaną per kolekcijas (ne lentelę), prie kaimynų nuotraukų skaičiukai rodo, kiek dar galima išsiųsti kiekvienam kolekcinių detalių, jei kaimyno tame sąraše nebėra - taip pat reikškia, kad limitas išnaudotas.
O ar nerodo lentelėje užrašo "dovanų limitas išnaudotas"? Siunčiant dovaną per kolekcijas (ne lentelę), prie kaimynų nuotraukų skaičiukai rodo, kiek dar galima išsiųsti kiekvienam kolekcinių detalių, jei kaimyno tame sąraše nebėra - taip pat reikškia, kad limitas išnaudotas.
Prieš 13 m.
Sveiki :) Gal žinote kokios užduotys laukia "Senis besmegenis"?
Prieš 13 m.
Aurelija Sindy
atsimenu, kad gana daug buvo tokių užduočių, kur rinkt daiktus atliekant darbus fermoje..
Prieš 13 m.
Rodoma: