DALINAMĖS PATIRTIMI
Sveiki kelintam lygyje mazdaug leidzia ta laiva uzbaigt kad galetum dinozurus kurt?
Prieš 13 m.
Linablina Blinačka
užbaigimas nuo lygio nepriklauso, gauni jį 29 lygyje, po to darai 10 užduočių, už kiekvienos įvykdymą gauni statinę kuro, tada ir užbaigsi , o dinozaurai būna žymiai toliau, kai įvykdysi dar ne vieną salos užduotį, sėkmės
Prieš 13 m.
Silvux!!!!! užpyyyypinai jau mane kelintas vakaras su tom rogėm !!!!!!!!! Šalinsiu tave į šiaurės ašigalį , galėsi tept slides seneliui !!!!!!!!!!!!!
Prieš 13 m.
Ramunas Ramas
asesu,jei as savo kaimynus susodinciau i rogutes tai likciau tik su tavim ir su mazuma kaimynu:DDD
Prieš 13 m.
Linablina Blinačka
tai ko neauklėji, apsileidi kaip šikna su marškiniais, jei visi tylėsim taip ir bus visada
Prieš 13 m.
Aurelija Sindy
Manau geri kaimynai tikrai supranta, kodėl tokias žinutes parašėm ir supranta kam iš tikro jos skirtos (nejaugi pati mano gavusi nesupratai, kad adresuojama tiems, kas nežiūri į lenteles? ;) ) Senos ar jau pašalintos kolekcijos visada iš naujo atsidaro, jei iš ko nors vėl gauni tos kolekcijos daiktą. O apie tą šiukšlintoją manau verta paskelbt forume!
Prieš 13 m.
isduokit paslapti kaip jus kai kurie jau susikuret tuos 6 susiktus elnius, as vos du turiu dar gal tris gausiu. man jau depresia
Prieš 13 m.
Linablina Blinačka
reikia pačiam turėti daug darbo fermoje, dirbt pas kaimynus, jų taip pat reik turėti nemažai ir dalinies su kaimynais kolekcijos dalimis
Prieš 13 m.
Ramunas Ramas
o as neturiu ka daryt su tom susiktom dulkem(galejo kurejai kokiu augimo trasu dadet),tai ir gaminu tuos susiktus raguocius:DDD
Prieš 13 m.
Миелас Вайкас!♥
Man jusu bedos :D pas mane is viso nebekrenta kolekcines dalys, vat nesuprantu kodel?:( ir kaip dar du elnius susikurt...exxx...
Prieš 13 m.
gal galite parašyti ko reikės norint užbaigti magnetą. Ačiū.
Prieš 13 m.
Man ismete misija nurinkti 15 lediniu mandarinu o dave tik 10 ledinio mandarino seklu. ka daryti? :/ aukso ntr pirkti o praeitas seklas jau buvo nupuvusios tdl ju nebeturiu :/
Prieš 13 m.
Rodoma: