DALINAMĖS PATIRTIMI
Po kalėdinės misijos užbaigimo, įmetė naują užduotį Šventinis fejerverkas I , įdomu , kiek užduočių čia bus ?
Prieš 13 m.
Linablina Blinačka
ir dar, kas siunčia man roges ir sėklas, tam tikrai nesiųsiu dovanų, esu pasižymėjus , jei nematot, jūsų problema
Prieš 13 m.
Aurelija Sindy
Pritariu, nes patys ieško energijos, o kaimynams sėklas siuntinėja.. sąžinės nei už kapeiką.. dabar pagal lentele išsiunčiau visiems, o toliau jau pagal savo lenteles gaus tik tie, kurie ir man pagal lentelę siunčia..
Prieš 13 m.
Aurelija Sindy
jei man atsiuntė roges, tik todėl, kad pačiam reikia rogių, tai atgal tikrai rogių nesiųsiu :D va kai man energiją atsiunčia, tai atgal gaus roges (jei jas yra įdėjęs į lentelę), beje kai kurie į lentelę prideda ir rogių, ir sėklų, ir dažų... o nusiųst juk tik vieną daiktą gali, tada siunti kažką iš jų, bet nežinai, ko jam labiausiai reikia...
Prieš 13 m.
ko reikia magneto baigimui?
Prieš 13 m.
gal kas zino uzduoti sventine nuotaika kada bus galima atlikt
Prieš 13 m.
Aurelija Sindy
galim tik paspėlioti :) Anksčiau žadėjo visą akciją nuo 21d paleist, tai gal šiandien atidarys tas likusias jos dalis..
Prieš 13 m.
sveiki ka reiskia tas užrasas coming soon, tiksliau kada gausim tas misijas, nes man liko tik dvi misijos ir ka tada reiks veikt?
Prieš 13 m.
Linablina Blinačka
tai va, dabar žinai ką veikt :))) visi vargstam rinkdami tas žiedadulkes :)
Prieš 13 m.
Aurelija Sindy
Ir mane kaimynai gelbėja, jau nebe daug beliko ir elniukai stovės :) O kam atrodo, kad misija neįmanoma galim patart: 1 - daugiau kaimynų, kad pas juos dirbant darbus gautumėt kolekcijos dalių, 2 - daugiau darbų savo fermoje (su 10-20 augalėlių ir penkiais gyvūnais tikrai kolekcijų nesurinksit) apstatykit visą fermą gyvūnais, laukus užsodinkit ir prisirinks tų kolekcijų; 3 ir dar kartą - daugiau kaimynų, kad jie galėtų jums padėt tuos laukus nurinkt, gyvūnus pašert ir tuo pačiu prikris dar daugiau kolekcijos daliu; 4 - siųskite patys kaimynams dovanas, (bet tik tas, kurių kaimynai ieško ir yra įsidėję į savo lenteles), tada ir kaimynai atsidėkodami jums atsiųs. Beje jei kaimynams siųsite kas pakliuvo, nežiūrėdami ko jie ieško - vietoj dovanų jus paprasčiausiai išmes iš kaimynų.
Prieš 13 m.
Sveiki. Gal kas žino kaip gauti daugiau tų žiedadulkių, ar jos gaunamos tik iš kolekcijos kaip prizas ar dar galima gauti ir uz saldainių ir dovanų sėklų nurinkimą ar šeriant elnią? Nes jeigu tik iš kolekcijų tai reikia surinkti apie 130 kartų tą kolekciją, kad pagaminti dar 5 elnius užduočiai, o kolekcinės dalys krenta gan retai :)
Prieš 13 m.
Aurelija Sindy
panašu, kad gausim tik iš kolekcijų ir už kalėdinių užduočių atlikimą. tad teks pasitelkt kantrybę :)
Prieš 13 m.
Dovi Ištekejus
mielieji fermos zaidejai ,jei idomu kur gaut daugiau ziedadulkiu tai isduosiu paslapti mazyte,uzsukit i parduotuve medziagos ten galima nusipirkti ziedadulkiu...visiems dideles sekmes kuriant elnius ,ir ....su sventem
Prieš 13 m.
Rodoma: