DALINAMĖS PATIRTIMI
Čia toks mano pastebėjimas ir nuomonė kaimynams ir ne tik. Daug yra fermerių, kurių nikai taškeliai, kableliai skliausteliai, nanoferma įvairių , dar visokių suraitymaų, tai va , tokie nikai man susilieja į vieną visumą ir yra sunkiai atskiriami, todėl gavusi dovanų iš tokio kaimyno aš negaliu jo atsiminti kitam kartui, jei tuo metu neturiu to, ko jis prašo, nuo to turite minusų jūs patys, mano patarimas, pasikeiskite fermerių vardus į tokius pat kaip ir nikas anketoje ir geriausiai į kokius nors normalius žodžius, tas jūsų mandrumas tik jums vieniems mandras, čia reikia praktiškumo , gal ir ne visiems taip, bet aš išsakiau savo nuomonę , o jums daryti išvadas
Prieš 13 m.
Aurelija Sindy
Tikrai pritariu, o tai parašo žinutę prašydami padovanot ko nors, aš to "ko nors" būna kad tikrai daug turiu, ir padovanot negaila, bet kai žinutėje jis vardu pavarde, o žaidime bala žino kaip pasivadinęs, tai kaip man tas dovanas nusiųst? Taip per savo "gudrumą" ir lieka be dovanų...
Prieš 13 m.
Ar galima panaudot "Skanėstas", kuris yra tarp medžiagų, ar jis ir liks taip sandėlyje/ Beje paskaičiau apie atsakymą dėl plunksnų.Man ir tas pats, o kur jas dėt?
Prieš 13 m.
Aurelija Sindy
Skanėstas liks sandėlyje (tikėkimės dar kada kokiai akcijai jo prireiks :) )
Prieš 13 m.
Padėkos dienos visos užduotys atliktos, bet nieko už jas negavau. Ar bus koks prizas įdomu, ar nieko ?
Prieš 13 m.
Niekaip nesuprantu uzduoties draugam dovanas duot, nei ju norimu nei is dovanu skyriaus kiek duodu neuzskaito...
Prieš 13 m.
NANOFERMA KAIMYNAI! Prasau jusu pagalbos, Pasalinkite mane is kaimynu savo fermose. Susitvarkius kaimynu sarasui, pakviesiu pati atgal i kaimynus. Aciu uz supratinguma!
Prieš 13 m.
Rodoma: