DALINAMĖS PATIRTIMI

Rodoma:
V
Esu pradedantis zaidejas. Gal labiau patyre galetu pasidalinti optimaliu kaimynu skaiciumi. Nes kaimynu ieskojimo prcesas pradeda varginti.
Siuo metu surinkes apie 70 turiu.
Prieš 13 m.
Ramunas Ramas Dar viena nuli dasidek prie saviskiu ir bus optimalu:DDD
Prieš 13 m.
Aurelija Sindy Manau mažiausiai antra tiek paieškok :) Beje ką tokio varginančio čia įžvelgi? Per viena dieną gali susirinkt :)
Prieš 13 m.
išskleisti kitus 5 komentarus
V Na vadinasi dar reikia pavargti kol 300 pasieksiu.
Prieš 13 m.
Sveiki visi.Kas man pasakys uz ka duoda dekora''OAZE",GAL KA PRAZIOPSOJAU?
Prieš 13 m.
Ramunas Ramas Greiciausiai praziopsojai:)Buvo sventine misija"Vasara" ir ja buvo galima pasigamint laboratorijoj:)
Prieš 13 m.
RENATA Oi kaip gaila.....................
Prieš 13 m.
Sveikuciai, kas gali pasakyt kas bus paskutinese misijose kai uzauginsi peledas?? :))
Prieš 13 m.
Linablina Blinačka kai užaugini 5 , jas reikia parduoti, paskui kelios lengvos ir galų gale 6 subrandint reikia
Prieš 13 m.
Gal kas žinot kokios misijos laukia  PASIEKIMŲ METAS ?
Prieš 13 m.
kodel man numazino lygi pirmas lygis padarykit kaip buvo 47 lwl turi buti
Prieš 13 m.
Aurelija Sindy Jo jo, kaip tik šioje temoje kaimynai susirinks ir padarys tau 47 lygį :) Galim ir 147 - būsi su Profesorium ant lygiųjų, nori? :)))
Prieš 13 m.
istryniau visa praeiti...dabar laiminga aurelija,cia zmogus ne ten tiesiog parase,paziurek kur klaidos,daug kam pasijungus ismete,kad 1 lygis...
Prieš 13 m.
istryniau visa praeiti...dabar laiminga tiesa,tu turi eiti i skyreli pranesame apie klaidas ir ten uzsiregistruoti,yra prasymas visiems kuriu lygis pasidare pirmas-uzsiregistruoti,nes programuotojai su sia beda dirba
Prieš 13 m.
Grįžti į žaidimą „Nanoferma“
Rodoma: