DALINAMĖS PATIRTIMI
Nezinau,ar cia tik man taip pasidare ar ir kitiems_ kad pradejo medziai ir akmenys dygti! Atrodo kad trasu kas uzveze :-D,anksciau is po nakties 2-3 medziai ir koks 1 akmenukas,o dabar kaip priseta. Is dalies gal ir gerai,bet siaip idomu kas cia pasidare :-)
Prieš 13 m.
Aurelija Sindy
aga, matomai kažkoks trąšų lietus pasilylė, jau ir aš vos bespėju fermą nuo nevietoje pridygusių valyti. Pas mane dar stringa kai tik tuos "neplanuotus" pajudinu :))))
Prieš 13 m.
Laura Friend
pas mane irgi kaip suletintame filme-bega,kerta ir stop,pailsi biski ir vel toliau darbuojasi :-DD
Prieš 13 m.
Sveiki,
Turiu užduotį Mokslinė konferencija Iv ,reikia į sandėlį patalpinti 10 subrabdintų leopardinių vištų.Sukūriau 12-perkėliau į sandėlį,užskaitė tik 9,kas atsitiko?
Ačiū.Laukiu atsakymo.
Turiu užduotį Mokslinė konferencija Iv ,reikia į sandėlį patalpinti 10 subrabdintų leopardinių vištų.Sukūriau 12-perkėliau į sandėlį,užskaitė tik 9,kas atsitiko?
Ačiū.Laukiu atsakymo.
Prieš 13 m.
Aurelija Sindy
Apie tai rašykite į "klaidų" temą, o ne čia. Mes jums galim tik patart dar 12 užaugint :))) , o klaidas taiso adminas ir jis nusiskundimų laukia kitoje temoje.
Prieš 13 m.
labas zaidziu jau senokai bet kazkas su ferma pasidare gal atnaujinimai nebegaliu zaisti stringa smarkiai, net po nano ferma pavaikscioti neina kodel?:(((
Prieš 13 m.
Aurelija Sindy
Spėju, kad jau didesnis lygis pas jus ir didesnė ferma, daugiau gyvūnų ir augalų - tad žaidimas iš kompo reikalauja daugiau resursų. Kita veryus gal jums dar padėtų patarimai, surašyti temoje "dažniausiai užduodami klausimai"..
Prieš 13 m.
nu jo ira ciudnybiu kad pinigus kisa i zaidima :} kas supranta sio zodzio prasme bent as turiu kur pinigus det ir be zaidimu as manau kad kai kurie tikrai kisa pinigus noredami level pasikelt ;;;;;;;;;as puikiai suprantu kad kai kas tikrai atsiremia i auksa bet su kantrybe viskas imanoma.
Prieš 13 m.
Salva Nano
Reiktų prisiminti, kad tik dėl perkančiųjų auksą kiti turi galimybę šita žaidimą žaisti nemokamai. Manau, gal geriau tyliai pasidžiaukim, kad kažkas tai daro, nei garsiai "čiudintis" dėl tų, kurie mums tą galimybę suteikia ;)
Prieš 13 m.
Aurelija Sindy
Tikrą tiesą, Salva, sakai. truputi juokinga, kai žmonės giriasi tuo, dėl ko turėtų pasigėdyt. na bet Lietuvoje juk madinga iš pašalpų gyvent ir dar tuo didžiuotis :)))
"Kišu" pinigus į žaidimą ne dėl levelio (jį sugebėčiau ir be auksinių pasikelt), o todėl, kad žaidimas man patinka ir puikiai suprantu, kad sumokant už kitų darbą ir pastangas tam, kad mes galėtume žaist, tik tada tas žaidimas liks neuždarytas.
"Kišu" pinigus į žaidimą ne dėl levelio (jį sugebėčiau ir be auksinių pasikelt), o todėl, kad žaidimas man patinka ir puikiai suprantu, kad sumokant už kitų darbą ir pastangas tam, kad mes galėtume žaist, tik tada tas žaidimas liks neuždarytas.
Prieš 13 m.
Aurelija Sindy
Jie tiesiog įsivaizduoja, kad žaidimai pasigamina iš oro jų malonumui, kad prie žaidimų žmonės nedirba, kad tiems dirbantiems darbdaviai neprivalo mokėti algų, kad serverių ir kitos įrangos išlaikymas nieko nekainuoja ir kad visi kiti kvailiai, nes sąžiningai stengiasi sumokėti savo dalį. O jie vat kokie protingi - išdūrė kvailius :)))) Tiesiog didvyriai :)))
Prieš 13 m.
gal galit kas pasakyt is kur gauti skanesto ?
Prieš 13 m.
Edita Meskauskaite
Nerink pati, o leisk nurinkti kaimynams. Ir jiems nauda, ir tau daugiau skanėsto duos. Skanėstus duoda ir už kolekciją.
Prieš 13 m.
Videnka Videnka
kiek pas kaimynus rinkau, tai tik vieną kartą jų gavau... o kai savo renku vos ne už kas antrą augalą gaunu..
Prieš 13 m.
Rodoma: