DALINAMĖS PATIRTIMI
kodel atiminejat auksa ? Daznai issoka nereikalingos lenteles ir nusiperki ko nereikia (:
Prieš 11 m.
kazin ar imanoma ka nors padaryti,kad iskristu kitokie monstrai,ne tik ateivis,jau kokius 2 menesius kitokio monstro negaunu,o ir uzduoti turiu-isbaidyti sniego zmogu,bet tikriausiai jos neivykdysiu,rasiau ir zk,sako nieko negali padaryti,kazkokia nesamone!!!!!!
Prieš 11 m.
Salva Nano
Kito patarimo nėra - reikia kirsti DAUG miško. Pasisodinat keletą didelių miškų ir kertat, taip dirbant nebuvo, kad neiškristų bet kuris monstras. Iškirsit 5 miškus ir įvykdysit uzduotį iš karto.
Prieš 11 m.
Mindaugas Jonuskis
juk dar yra ateiviu trasos, ten juk vienam miske iskart 5 ateivius galima prispaudinet
Prieš 11 m.
Sveiki, norėčiau jūsų kai ko paklausti. Jie noriu pastatyti magnetą, man reikia įvykdyti užduotį "rūpestis ūkiu", nors mano užduočių sąraše tokios užduoties nėra. Gal kas gali padėti? LABAI PRAŠAU :(
Prieš 11 m.
Santa Liucija
Vykdyk uzduotis kurias turi ir tu gausi ta uzduoti "rupestis ukiu" :) tau niekas labiau nepades, negu pats sau;)
Prieš 11 m.
Justas Gvažiauskas
O gal kažkas DABAR stato magnetą, ir žino, kokias užduotis prieš tai reikia daryti? Parašykite čia \
Prieš 11 m.
Peleda Naktinetoja
Ziurek tarp savo uzsilikusiu paskutiniu uzduociu.Ir aplamai geriau ivykdyk uzsistovejusias uzduotis,pareis ir tau reikalinga.
Prieš 11 m.
sveiki,ar kosmose pakelti patogumo lygi galima tik uz piigus?
Prieš 11 m.
Vida ok Nicole
jei esi ekspedicijos vadas,pradzioj sandely turetum turet taksofona,o paskui tuos trukstamus 65 tsk. iki kito lygio teks dasipirkt dekoro
Prieš 11 m.
Vida ok Nicole
jei baige misijas komandos nariai galetu po penkis susimest ;))) Mes su Peledocka susimetem ;)
Prieš 11 m.
Rodoma: