DALINAMĖS PATIRTIMI
sveiki, klausimelis: kodel kai kuriem kaimynam negaliu siusti dovanu, nors siandien siunciau tik nemokamas dovanas?
Prieš 13 m.
Jurate
dekui Ingrida,supratau. O as galvojau, kodel jei as nepasiunciau dovanos rodo "sios dienos limitas isnaudotas"
Prieš 13 m.
kaip is tos salos parvykt atgal i ferma?nes pas mane nepilnai uzsikroves tai puse daiktu nematau?
Prieš 13 m.
sveiki kaimynai,maciau pas kitus kaimynus yra,, lysve su grebliu,,is kur ja gavot
Prieš 13 m.
Sveiki. Ko reikia aukštakrosnės užbaigimui?
Prieš 13 m.
sweiki,kas yra bande pirkti skrynias?ka gero ten duoda?
Prieš 13 m.
Linablina Blinačka
aš bandžiau, gavau dekoracijų auksinių, gavau sėklų hibridinių, likau patenkinta
Prieš 13 m.
Ingrida Nesakysiu
as pirkau ta brangesne,gavau 3 pandinius triusius.sakyciau per brungiai jie kainavo.
Prieš 13 m.
Linablina Blinačka
aš gavau saulę ir dinozauro griaučius, dar 20 hibridinių ananasų sėklų :)
Prieš 13 m.
•°•°°•°• :*
as viena kart per ziopluma paspaudziau ant mazos skrynios tai nei auksiuku neliko ir nieko gero nedave
Prieš 13 m.
Rodoma: