MANO KAIMYNAI, nebūkit kai kurie egoistai, nesiųskit man , ko jums reikia, atsiųskit , ko man reikia, o aš atsidėkosiu jums tuo, kas pas jus pažymėta, LABAI prašau !!!!!!!
Santa Liucija
nemanau, kad busi isgirsta- tie kas taip siuncia, neskaito forume
Prieš 13 m.
Linaxsas
a noresim ta ir siusim prasom nustoti verkslenti,gerbemoji...
Prieš 13 m.
Nežinia Kažkur
Man labiausiai patinka 3 kategoriju kaimynai. Pirma kategorija - kaimyno noru sarasas visiskai tuscias (siusk ka nori, atgal gausi kas pirma tarp dovanu pasitaikys). Antra kategorija - kaimyno noru sarase kazkas itraukta, jam nusiunti, ko reikia, bet jis spaudzia "Atsidekoti". Trecia kategorija - siunti dovana pagal noru sarasa, atgal gauni, tai ko nei jam reikia, nei kas pas tave noru sarase.
Kas dar noretu papildyti kaimynu kategorijas pagal siunciamas dovanas? :DD
Prieš 13 m.
Ilona Nor
Kažkaip Kažkada, yra ir normaliu gi kaimynu, bent as tai turiu ju :)
Prieš 13 m.
Linaxsas
tai kad visas isvardinai kiti beveik normalus...
Prieš 13 m.
Dalia
ketvirta kategorija-tie,kurie visai nesiuncia dovanu,nors ir zaidzia ferma.
Prieš 13 m.
Nežinia Kažkur
Norilon Nepazystu geriausi kaimynai garsiai neminimi ir ivertinami arba jiems atsidekojama asmeniskai. Atsiprasau, tikriausiai pirmame komentare man zodi patinka derejo italpinti i kabutes taip "patinka", tuomet gal ir likusias kategerijas "geruju" kaimynu butu lengviau ivardinti.
Prieš 13 m.
Silvija Silvija
sutinku,yra ir pas mane tokiu kaimynu,tiesiog tuos pagal treciaja kategorija iskrausciau uz vartu.bet zinoma didzioji dalis tai gerai zaidanciu
Prieš 13 m.
Linaxsas
o as tai nekraustau visus laikausi sau...nors as nuo suvalkijos kiles...gaila ...dazai tai nemokami...lai stovi valgyt nepraso...
Prieš 13 m.
Aurelija Sindy
na ir aš nekraustau už vartų kaimynų dėl dovanų, buvo pora atvejų, kai kolekcinius limitus sugadino savo šiukšles atsiuntę, bet mes gražiai pakalbėjome ir problema daugiau nepasikartojo (tfu tfu tfu :) ). Ką siunčia dovanų man ir nemokamų dažniausiai nesuku gavos, nors kartais kyla pagunda ir juos pašnekinti, bet mūsų žaidimo sistemoje taip "lengva" susirast žmogų, kad parašyt jam žinutę... Tad vis atidedu pokalbius kitam kartui, juk laiko nes darbus atlikt vis pritrūkstu..
Už vartų iškraustau tik tuos, kurie nebežaidžia ir fermą paliko tuščią, be darbo...
Prieš 13 m.
ziuriu nauju pacientu turim
Linaxsas
ta kur su vinimis laksto?
Prieš 13 m.
norejau paklausti,kaip galima gauti dekoracija medis mutantas?labai grazus!!!
Linaxsas
labai paprasta turi eit i kerkykla ir sukerkt medi su mutantu
Prieš 13 m.
Regina Jankauskiene
nebutinai... kirsk miska,o kai atsiras medis/mutantas imk ir pasilik....
Prieš 13 m.
Linaxsas
nea tas laukinis gali tavo vistas uzpult ypac jei tos vistos nescios tai iskart i skutelius sudrasko
Prieš 13 m.
rita rita
bet aplink ji bus plotas nenaudojamas?
Prieš 13 m.
Nežinia Kažkur
medis mutantas, jei neklystu yra is sventines Melagiu dienos misijos. belieka laukti balandzio menesio
Prieš 13 m.
Linaxsas
atejo gydytoja i palata ir dave vaistuku....;p
Prieš 13 m.
Nežinia Kažkur
gal dar svirksta su leidziamais atsinesti?! :DDDD
Prieš 13 m.
vilmukas
lauksim melagiu dienos
Prieš 13 m.
Linaxsas
as buciau jums melagiu pusmeti padovanojes,ddd
Prieš 13 m.
ui.....pamirsau padekot uz pagalba:) ACIUS dideliausias:)
labas visiems mano kaimyneliams. kazkaip kazkada,nesidrovek:) jei ko reiks ,prasyk. kokie cia- nepatogu,blyn:))) tam ir turim kaimynus. galesiu,padesiu. nors man iki taves kaip iki menulio,bet:))))) ir dar. noriu visiems savo istikimiesiems padekot uz kasdienini triusa:) buckis jums: ) na,o tie ,kurie nezino kur kelelis i mano uki,mastykit. palaukiu savaitele ir tiu-tiu:) neturit galimybiu ar nenorit zaist,ko lendat i kaimynus? o savo komandai(taip vadinu istikimuosius) sekmes:)
Aurelija Sindy
Maane galite išbraukt iš kaimynų, nes aš jau tikrai nebe kasdien ir nebe pas visus bespėju ateiti į pagalbą, kadangi realusis gyvenimas irgi reikalauja laiko, o jo ,deja, tik 24 val per parą.. Vienintelis dalykas, ką stengiuosi padaryti - tai atsidėkoti keleriopai už dovanas ir pasirūpinti, jog patys kaimynai mano fermoje visada rastų to darbo, kurio jiems tuo metu reikia: reikia drugelių - ras hinridinių augalų, reikia metalo, aliuminio, bronzos - gali skaldyt akmenis ir t.t.
Tačiau kam visų svarbiausia, kad kaimynas ateitų pas jį fermą padirbėti - mane gali ištrinti iš kaimynu, šiuo klausimu aš tikrai nesu pavyzdinga kaimynė :)
Prieš 13 m.
Nezinia Neklausk
neeeeee:))))jus pas mane komandoj:) pardon,bet teks jums likt mano chebroj:))))ir dar....netiksliia skubedama issireiskiau. suprantu visus,kurie negali del vienokiu ar kitokiu priezasciu dirbt:) uztenka dovanos ir kad rasciau,ka atidirbt pas kaimyna:) taip kad,neisdegs jums pabegt:))))va teip:))))))))
Prieš 13 m.
Nezinia Neklausk
beje,as pati irgi dirbanti ir seimoj darbu yra:) mane jau nanonarkasa vadina,aukoju valanda kita poilsio:)))) ir kiek zinau,as ne viena tokia:) ei,drauge(gal perskaitys) ar dar skaiciuoji pakely kircius? nesupyk:)))) cia ne jums sindy:)
Prieš 13 m.
Aurelija Sindy
Belieka padėkoti už šiltus žodžius :) Beje ir jūs viena iš mano tyliai mėgstamų kaimynių :)
Prieš 13 m.
Nezinia Neklausk
aciu:) puiki jus moteris,nors ir nepazistu,bet susidariau nuomone is pokalbiu forume:) tiksliai pasaket-is tyliai megstamu. abipusiai. ir labai dziaugiuos,kad turiu daug tokiu-tyliai megiamu,kaip turite ir jus:)
Prieš 13 m.
Linablina Blinačka
NEEE, kirčių nebeskaičiuoju :))) bet šiandien eidama pagalvojau, kad fermos uosiai, visai ne su uosio lapais, ar jūs neatkreipėt dėmesio ? beje lauke uosiai jau tokie gražūs geltoni lyg auksas ... ruduo ...
Prieš 13 m.
Nezinia Neklausk
sveikute:))))pasiilgau tavo juokeliu,bet vis to laiko stoka:) na taip,lauke auksas. as tai namo vis tempiu,kasdien grazesniu randu:))))o nane manes niekas nebestebina:))))))juk ir pomidorai ...mediniai,tai ko tiketis lapu panasiu i tikrus:)))))))
Prieš 13 m.
Nezinia Neklausk
o beje,labai lakiu,kada karuna uzsidesi:) tau tiktu prie bliuzeles:))) galetum susisukt greiciau:)))) labai jau noris uz tave pasidziaudt:) tad lieku laukt,sekmes:)
Prieš 13 m.
Linablina Blinačka
hibridai lieka hibridais, juk ir mulatų yra :))) bet medžiai, tik uosis su liepos lapais :)kiti gi normalūs :) gal airiai nežino uosių, būdama neprisimenu, buvo jų ten ar ne
Prieš 13 m.
Aurelija Sindy
o gal mūsiškiai pavadinimą neteisingai išvertė? Gal ten liepos ir yra pavaizduotos, tik uosiais pavadintos? :)))
Prieš 13 m.
Linaxsas
nezliumk ir taip cia dregna...
Prieš 13 m.
...laimingi kartu :)))...
sveikutes, mano mielos kaimynes. Kiek tik galiu tiek stengiuosi pagelbeti... tik kartais po pora dieneliu nebunu, nes su mazyle tenka nuolat ligoninej pabuvoti... norejau paklausti jusu jau patyrusiu, uz ka yra duodami auksiniai, nes niekaip negaliu perprasti uz ka jie dalinami, ir kaip ju kuo daugiau uzsidirbti?
Prieš 13 m.
Silvija Silvija
atverk savo pinigine ir nusipirksi tu auksiniu,kuo platesne pinigine,tuo daugiau nusipirksi,ko ce nesuprast
Prieš 13 m.
Linaxsas
arba sedek kiauras naktis,prie trubaduru dezutes i penkta para mestels adminai monetele
Prieš 13 m.
...laimingi kartu :)))...
o tu, Lazda turi du galus. Iš abiejų ir gausi!, turbut is savo patirties kalbi, gavai is abieju galu, todel kaip matau kai kurios tavo replikos vapse ne i tema... gal tu i pusi atsitrenkus :DDDDD
Prieš 13 m.
Silvija Silvija
klausyk,ce normali palata,o ne gaidynas..stisss...i vistide!!!!!
Prieš 13 m.
Nezinia Neklausk
turbut ten pabuvai,jei i palata patekai:)))niekas i tavo vieta netaiko,nurimk:) o perlenkti nereikia. ar cia tu viena tipo karaliauji? kyr ir kada norim,ten bendraujam:)
Prieš 13 m.
Silvija Silvija
bedrauk su kuo nori del manes ir kur nori,nesutavim tebendrauju jei pastebejai
Prieš 13 m.
Linaxsas
karaliauju cia AS JO Malonybe!!!!!!!
Prieš 13 m.
...laimingi kartu :)))...
na turbut panelyte busi is vidurio kaimuko, nes jauciasi issilavinimo stoka... bendrauji kaip kaimo muzikele :D
ir beja, cia ne kalbos, o vaikiski nusikalbejimai... kiek pastebejau tau demesio stoka, nes kisiesi i visu pokalbius
Prieš 13 m.
Silvija Silvija
nekiekvienam muzikui tokia kaimiete,seip as ne is vidurio kaimo,o is vienkiemio,turbut sukazkuo sumaisei....
Prieš 13 m.
Regina Jankauskiene
apie kaima arba gerai arba nieko....karo stovis cia pas jus ir karaliu su karaliene jau turim,tai ka traukiam tankus ir patrankas...ginsim VALDOVUS!!!
Prieš 13 m.
...laimingi kartu :)))...
cia ne kaime esme, o zmogaus bendravime, vieni noredami atitraukti kitu demesi ale "sustrai"pakomentuoja, vaikiska ir kvaila...
Prieš 13 m.
Silvija Silvija
hebra,neapsirikit,pasirodo sitas isilavines psihologas su nuosavu kabinetu yra JI.uzjauciu jos vyra su tokia zanuda gyvena,turbut nieko ir nemato kaip tik jos gilu isilavinusi prota!!!!!matot,ir protingus guldo))))))))
Prieš 13 m.
Linaxsas
o tau matau "laimingi kartu" demesio stoka tai musu populiarus ligoniai uzkliuvo,nieko reiskis cia laisva salis niekas is taves demesio neatims,neverta pavydeti...
Prieš 13 m.
Aurelija Sindy
Talentas pasireiškia ne ginčytis kuo "krūčiau", o sugebėjime išvengt ginčo :)) Beje "Lazdos" (kiek suprantu jau buvusios, dabar patapusios kelių durniams siūlytoja :DD ), komentarai gan dažnai tiesiog praskaidrina nuotaika, priverčia nusišypsoti. Tad esu beveik tikra, kad tie "visi" į kurių pokalbius ji kišasi, tikrai dėl to neprieštarauja :)))
O šiaip tai: "Vaikai, gyvenkime draugiškai,aa?" :)
Prieš 13 m.
...laimingi kartu :)))...
cia ne prote esme, o bendravime ir toleransijoj. ne tau mergaite spresti apie mano seimynini gyvenima. tiesiog bandai mane izeisti vien todel, kad visu akivaizdoje pamokiau tave kaip reikia elgtis... juk pasiskaityk visus savo komentarus, net vyresniem sutravoji. ir tie komentarai dazniausiai vaikiskis...
Prieš 13 m.
...laimingi kartu :)))...
bet jau ne is vieno esu girdejus, kad tie komentarai yra izeidziantys... o kam to reikia? jei visiems tai jie patiktu tai bent kazkas atsakytu, o dabar visi praleidzia kaip nieko nematydami...
tiesiog zmogus taip bando atkreipti i save demesi...
Prieš 13 m.
Silvija Silvija
as tai tokiu zmoniu nesuprantu,tokie kaip "laimingi kartu" nieko nemato gyvenime kaip tik pilka kasdienybe pilna surugusiu persikreipusiu zmoniu,man tai toks jausmas kad ji man pavydi,gi mes ce viens kitam uzmetinejam replikas ir neatsirado nei vieno nuskriausto,net linksma kai dadeda kokia blevyzga,idomiau ir zaisti
Prieš 13 m.
...laimingi kartu :)))...
bet nieks i tavo blevyzgas neatsako... nereikejo uzkabinti manes, nieks ir nebutu taves liete...
Prieš 13 m.
Silvija Silvija
ir turejo viena su negalia i musu palata imest?
Prieš 13 m.
Silvija Silvija
nuosirdziai prasom,seip cia zaidimo forumas apie ferma,o ne nemokamu paslaugu teikimas
Prieš 13 m.
...laimingi kartu :)))...
eilini karta biskuti ne i tema :DDDDD, na bet nieko tokio:DDDDD pasijuokim kas netingim :DDDDD chi chi chi
Prieš 13 m.
Silvija Silvija
na matai,ir dar sakai nieks neatraso i mano komentarus,pasirodo kad raso,ypac tie,kuriem labiausiai jie patinka.na,va brangute,stai tau irodymas
Prieš 13 m.
Aurelija Sindy
Sako kur du pešasi - trečias laimi! Mąstau kaip čia tapus ta trečia ir nuraut nuo judviejų naudos... hmmm....
Gal kas pasiūlys idėjų? :D
Prieš 13 m.
jurga
nu geras,))))))o man visai patiko paskaitinet visu jusu vadinamas blevyzgas,linxas ir gi gerai pasikaustes,aurelija taip pat zodzio neiesko,regina dar tokia dasideda,ir nematau as ce tu izeidinejimu,hebrike-varykit ir toliau,gi nevisi vienodi,turbut nuo nuotaikos priklauso kas kaip supranta,princesiu buvo ir bus!!!!!!!!!o as uz jus!
Prieš 13 m.
Ilona Nor
ir as uz jus :) man tai nuotaika pakelia, o tai labai svarbu tiek realiam, tiek nanofermos (kai stringa, lagina, dingsta ir t.t.)gyvenime. Bet nepykim, juk ne visiems duotas jumoro jausmas :)
Prieš 13 m.
...laimingi kartu :)))...
humoro jausma turim visi, tik ne visi vienodai ji moka isreiksti, jautresniem jis gali ir skaudus pasodyti, juk ne visi esam storzieviai ir ne visi apdovanoti tolerantiskumu...
Prieš 13 m.
Sabrina Sidabras
Galima sutikti, kad humoro jausmas būdingas visiems. Tačiau itin jautrūs savęs vertinimui žmonės neatsargius aplinkinių pajuokavimus gali suvokia kaip įžeidimą. Kiek iškreiptas žmogaus savęs suvokimas trukdo atsiskleisti visoms subtilaus humoro savybėms, kai sugebama sveikai pasijuokti ne tik iš kitų, bet ir iš savęs. Humoro dėka į įprastus kasdienybės dalykus ir reiškinius galima pažvelgti kiek kitokiomis akimis. Juokavimo logikos supratimas ir priėmimas leidžia atsiplėšti nuo mąstymo stereotipų, suteikia galimybę įvertinti turimą patirtį bei žinias iš kitos perspektyvos. Ne tolerancijoje esmė (beje, ir ...laimingi kartu :)))... tolerancija nepasižymi, jei negali priimti kitaip juokaujančių žmonių), o asmenybės savęs vertinime :)
Nepaisant raidos savitumų ir skirtingos patirties, humoro jausmas yra vienas labiausiai įvairių amžiaus kartų žmones vienijančių dalykų.
Prieš 13 m.
...laimingi kartu :)))...
kiekvienas save gerbiantis zmogus neleis vadinti gaidynu ar vistinu :D
kad ir koks humoras bebutu, ypac bendraujant su nepazystamais zmonemis reikia jausti ribas ir pagarba kitiems
Prieš 13 m.
...laimingi kartu :)))...
Humoro jausmas — sugebėjimas pastebėti juokingus, keistus tikrovės reiškinius. Linksmumas, polinkis juokauti. Estetikoje humoras laikomas viena komiškumo rūšių (greta satyros). Pakantus, nepiktas gyvenimo keistenybių, juokingų situacijų.
Prieš 13 m.
...laimingi kartu :)))...
Būti juokingam dar nenurodo gerų bendravimo įgūdžių ar pasitikėjimo savimi, nustatė Rodas Martinas iš Vakarų Ontarijos universiteto savo tyrime, - tai gali būti ir asmenybės ydų požymis.
R.Martinas nustatė, kad humoras – kardas su dvigubais ašmenimis. Jis gali nukalti geresnius santykius ir padėti gyvenime, arba gali būti naikinantis bei kenkiantis kitiems.
ŽEMINANTIS HUMORAS. Šis agresyvus humoro tipas naudojamas kitiems kritikuoti ir manipuliuoti per erzinimą, sarkazmą bei pajuoką. Kai tai nukreipta prieš politikus, būna linksma ir dažniausiai nekenksminga. Tačiau realiame pasaulyje tokio humoro poveikis kur kas aštresnis. Kai draugams pasakojama nepatogi istorija apie kitą draugą, demonstruojama agresija - parodydamas kitus neigiamoje šviesoje, pats gali iškilti aukščiau jų.
Kai tokiems „pokštininkams“ priekaištaujama dėl jų elgesio, šie paprastai atsako „tik juokaujantys“, ir tokiu būdu atsikrato atsakomybės už savo veiksmus. Bet kokiu atveju tai daro įtaką asmeniniams sa...
Prieš 13 m.
Ilona Nor
Jums ryškiai problemos su saviverte: cituojate tyrimus, spausdinamus delfyje. Geriau eikit į mokslines bazes ir rašykite disertaciją humoro tema :). Kai ją apginsite, gal savivertė pakils
Prieš 13 m.
...laimingi kartu :)))...
siulyciau nueiti i bioblioteka ir pasiimti Martino psichologija pasiskaityti:)
ir kadangi neesu is vidurio lauku, tai nezinau kas per dalykas yra 'saviverte'
jei as pacituosiu jums psichologines israiskas is moksliniu baziu, tai nei esmes nei prasmes tikrai nesuprasite :D
Prieš 13 m.
Ilona Nor
siaip tai as irgi ne laukuose gvenu ir psichologijos knygas esu skaiciusi ir ne tik lietuviu kalba rasytas. drasiai galite cituoti, puikiai suprasiu :) beje, dabar Jus mane izeidinejate: juk nepazistate nei manes, nei zinote mano mano issilavinimo :)
Prieš 13 m.
Linablina Blinačka
...laimingi kartu, pabūsit pusmetį fermoje, atšoks fantazija nuo visų psichologinių išraiškų, galvoje bus vien toksinas toksinas toksinas :)))))))))
Prieš 13 m.
Linaxsas
kagi,,,, stebejau tylomis ta jusu ginca,(kaip ir dera mano luomo zmogui)ir priemiau sprendima(t.p, kaip ir dera mano luomo zmogui)sioja dvikovoja nugalejo,kaip ir sake aurelija, trecia salis,kuri parase savo apmastymu disertacija,o ne citavo zymius psichologus,taigi nugaletoja skelbiu,o mano paskelbimas yra apsoliutus ir negincijamas,bei neskundziamas, SABRINA SIDABRAS!!!! kas abejoja mano sprendimu bus istremti kur gandralizdis su gandrais ir gandriukais ziemoja...
Prieš 13 m.
Silvija Silvija
:)))))))))))ir tave buvo i skyriu uzdare ir rankena ateme?
Prieš 13 m.
Linaxsas
rankenos net nedave,o ir duryse jos nebuvo... et...
Prieš 13 m.
Silvija Silvija
as tai visvien pabegau,grauziau...grauziau...kol pragrauziau skyli)))))00
Prieš 13 m.
Nezinia Neklausk
...vejas pucia pucia pucia......:))))))mergaites,gal stilius?,a? visi mes saviti,su savo nuomonem,pliusais ir minusais:))))
Prieš 13 m.
Silvija Silvija
iki siol galvoje buvo toksinas toksinas toksinas,-dabar-forumas forumas forumas...)))))))OOOOOOOO
Prieš 13 m.
Linaxsas
moset sveikstam po truputi...
Prieš 13 m.
Aurelija Sindy
Žiauru.. jau ir aš pirma į forumą, o ne į fermą lendu.. košmaras... :DDDD
Prieš 13 m.
Silvija Silvija
na gana fermeriai,einu lavintis pas kaimynu,a tai ir like issikraustys
Prieš 13 m.
Aurelija Sindy
va va, tuoj mus pačius už vartų iškraustys už tokią kaiminystę.. Prapliurpsim visus savo kaimynus čia... :DDD
Prieš 13 m.
Linaxsas
ui uzmirsau pasakyt as truputi atostogauju,tai jei pagalbos laikinai nesulauksit nesinervykit,bo gandriukai gali ryzi issirist,dovanos kaip visada....
Prieš 13 m.