DALINAMĖS PATIRTIMI

Rodoma:
na tai koks tas dovanu limitas?
Prieš 13 m.
Linablina Blinačka 10 nuo profesoriaus- dažai, varžtai ir kt. 30 kolekcinių dalių , mėsos taip pat 10 ,kai pašeri šunį vėl gali gaut 10
Prieš 13 m.
Aurelija Sindy Jis klausia kiek maksimaliai gali prisiųsti kaimynai dovanų į dėžutę kol bus išvažiavęs :) dovanos juk kaupsis...
Prieš 13 m.
Aidas mituzas pas mane ira viena kaiminka as jei siunciu dovana tarkim dazai po kiek laiko ir vel jei galiu siust davana is to skiraus kur ira dazai kas ce per nesamone
Prieš 13 m.
Marlboro todel kad ji neziadiz,ir pas ja jau limitas kiek suprantu,nes pas mano senus kaimynus kurie nezaidzia,as jiem galiu kad ir 10 kart siust dovanas,po kiek laiko rodo kad vel siust leidzia
Prieš 13 m.
Salva Nano Asesu, nesupratau to "10 nuo profesoriaus - dažai varžtai"? Kaip čia? Aš nuo profesoriaus tik šildymo elementus/azotus/h2o2 gaunu, beje, man pasirodė - neribotai.

Prieš 13 m.
Salva Nano Jei klausi apie dovanas po to, kai neprisijungei prie žaidimo kurį laiką, man kažkodėl atrodo, kad jos dingsta, lieka tik per paskutinę parą susiųstos. Ar aš klystu? Gal kas pataisys.
Prieš 13 m.
Aurelija Sindy na man buvo du kartais su didesniu neprisijungimo tarpu, pirmą kartą dovanos dingo, po to rašėme klaidų temoje, spėju, kad kažką patvarkė, nes antr kartą nebedingo. Bet nedrįsčiau garantuoti, kad ateityje jos visada išliks nedingusios. Todėl patarčiau Marlboro kiek galės dažniau prisijungt ir jas susirinkt :) Juo labiau, kad ir laboratorijų bei kiti bonusai juk irgi stovės nesikaup
dami...
Prieš 13 m.
treciadieny isvysktu y lietuva savaitej,prisodinsiu medziu,kaimynu prasau padirbeti pas mane:) toliau nuo krasto,kad butu naudos:) priziurekit mano ferma!!!:D
Prieš 13 m.
Silvija Silvija a tai sakai lietuvoj intiko nebus?
Prieš 13 m.
Marlboro bus,bet bus veiksmas didelis,nebus kada:)
Prieš 13 m.
išskleisti kitus 26 komentarus
Silvija Silvija gerai kad perspejei
Prieš 13 m.
ka daro tas ziniu eleksyras gal kas galit  smulkiau paaiskyt  nes dvidesim auksiniu  itariu ismeciau i bala
Prieš 13 m.
Silvija Silvija geriau mesk i ora..
Prieš 13 m.
Linaxsas reda ziniu eleksyras atrodo dvigubai patirties duoda ten po eleksyrais raso uzvesk pele ir isoks lentele su paaiskinimais
Prieš 13 m.
Nežinia Kažkur ziniu eleksyras duoda dviguba patirti, jei sodinant, seriant gaudavai 1, tai su eleksyru gausi 2, tas pats su tresinu, medziu kirtimu, akmenu skaldymu. rinksi darzoves, atitinkamai nuo kiekvienos taip pat dvigubai, pvz brase 2, melionas 10,, baklazanas 18, ananasas 20
Prieš 13 m.
Linaxsas va tep va...
Prieš 13 m.
Silvija Silvija haha,atsirado uz tave protingesniu...
Prieš 13 m.
Noriu paklausti) visi zinom ,kad labai daug reikia aliuminio ir metalo o jo galima gauti skaldant akmenis .:) akmenys yra gana brangus ir juos nusipirkus ir pvaz: 5 suskaldzius nerandama neivieno aliuminio nei metalo :) stai ir kyla klausimas kodel taip yra ir ar pas visus taip yra :) ir ka patartumet daryti ,gal as kazka netaip darau ???? ACIU :)
Prieš 13 m.
Santa Liucija as skaldau paskaimynus,o fermoj pastoviai turiu, bet pati neskaldau- kaimynai priskaldo
Prieš 13 m.
Aurelija Sindy Ir aš tą patį darau :) Paskaldau pas kitus - bet visada ir pas save akmenų turiu, kad jie galėtų pas mane "atsirevanšuoti" :)))
Prieš 13 m.
RAMUTE AS ESU Aciu mergaites:) stai ir zinau savo klaida :D as pati skaldau savo akmenis ir beveik visus darbus stengiuos atlikti pati ir va eikvoju bereikalingai energija :D nuo siol pabusiu uz merga o pas mane sunkius darbus lai dirba kiti:D:D:D
Prieš 13 m.
Silvija Silvija jo,pradesi normalei zaist vienakart
Prieš 13 m.
Aurelija Sindy :)))))))
Prieš 13 m.
Santa Liucija ramute ir nepulk dirbt vos iejus i ferma-suleisk kaimynus, okai jie atliks savo veiksmus, pabaigsi kas liko- kam dirbt tai kas padaryta
Prieš 13 m.
SKELBIU PAIESKA-DINGO KAIMYNS''LOS SIN NOMBRE'',EINU KASDIEN,NIEKS NEDARO DURU,PAS KA BUVO PASKUTINI KARTA?O GAL ISIKRAUSTE PAS KOKIA...kaiminka?
Prieš 13 m.
Linablina Blinačka iš ryto grįždamas iš kaimynkos, buvo užbėgęs mano hibridų pakramtyt, matomai bloga dūšelė ir gera naktelė buvo :)))) tavo lazda mane visad prajuokina, liuks pasakymas :))))
Prieš 13 m.
Linablina Blinačka Sorry, susimaišiau , šito Los sin... ir aš pasigedau, baigia jau dantys atšipt nuo jo akmenų ir medžių, kažin kodėl nebeužeina, geras kaimynas buvo ...
Prieš 13 m.
išskleisti kitus 9 komentarus
Silvija Silvija ale pamaciau kazka naujo,turiu kaimyna nauja,bus vietoj dingusio,nemeginkit ir sita pradangint!!!!!!!!!
Prieš 13 m.
Grįžti į žaidimą „Nanoferma“
Rodoma: