DALINAMĖS PATIRTIMI

Rodoma:
Kenkėjai! I Ar visi atlikote???
Kenkėjai! II Koks kitas užduotys???
Reikia gerai žinotum, kitas užduotys, jei nuesim miegoti, pasodintum kopūstus, bananus ir kt. ryte atsikelsi bus greičiau įvykdysim :o)
Prieš 13 m.
Dalia KENKEJAI II: nurinkti derliu kaimynu fermose 0/40;sutvarkyti bet kokias lysves kaimynu fermose 0/5;suskaldyti akmenis 6 (savo fermoje)
Prieš 13 m.
Dalia KENKEJAI III:kirsti medzius klevas 0/45;azuolas 0/45;isvyti visus monstrus 0/12 (darbus atlikti savo fermoje)
Prieš 13 m.
išskleisti kitus 12 komentarus
Vaiva (nieko neieskau!) patvirtinu kenkejai IV su medziais, akmenim ir pelenais ka tik baigiau ta uzduoti. Jokiu darzoviu nereik.
Prieš 13 m.
idomu ka reiskia  kaimyno ,,ramas ,,nuotrauka  graziuose  remeliuose.....
Prieš 13 m.
Irena aha, as ir nesupratau:)
Prieš 13 m.
Regina Jankauskiene nu kas zino....smalsu labai...
Prieš 13 m.
išskleisti kitus 12 komentarus
Silvija Silvija tai tegu susimet ant karcemos pas linaxa
Prieš 13 m.
kada atsiras antra ir trecia priesistorines laboratorijos? ;)
Prieš 13 m.
tavo saulite LABASKA VK AR PAZISTI MANE AS IEVA
Prieš 13 m.
Jevgenijus Augutis Ivanauskas Antra ir trečia neatsiras, reik atlikti visos užduotys :p
Prieš 13 m.
Gavome naują misiją, ačiū kūrėjams :))) iš pradžių su auksu paviliojo, paskui misiją "paluchaj fashist granatu" vadinasi, reik pirkt už 19 auksinių blokatorių, kad kaimynai nenurinktų lysvių  parą laiko , geri biznieriai tie airiukai :))))
Prieš 13 m.
Vilko žmona taigi nebutina pirkti,as prarastoje saloje pasodinsiu tas 8 lysves ir tenai nuejus nepriimsiu pagalbos,nepriimsiu pagalbos vadinas nieks nenurinks ir supus
Prieš 13 m.
Justukas =) vilko zmona cia gera ideja,nes mazai kas eina i ta salas :)
Prieš 13 m.
išskleisti kitus 15 komentarus
Aurelija Sindy Tada iš vienos pusės bus gaila, kad nebėra, bet iš kitos pusės džiaugsimės, kad nebegaišim laiko žaidimams :D
Prieš 13 m.
gal kas pamena ko reikes pabaigt pasalint uztvarai? cia lygtai 3 sklypas.
Prieš 13 m.
Nežinia Kažkur gal 50 dinamito
Prieš 13 m.
Linaxsas dinamito surinksi atlikdama darbus savo fermoj nesuk galvos greitai susisuksi
Prieš 13 m.
tavo saulite LABAS KASTU
Prieš 13 m.
Inesa nano to dinamito ir taip jau turiu galybe :) dekui.
Prieš 13 m.
Mano genuke reike pirma 15 kartu po 200 medenos ir 1000 pinigu surinkt ir spaust ant uztvaro.
Prieš 13 m.
Inesa nano tai tas ir durnam aisku :D medienos trukumas bet povaliui griaunu ta uztvara :D
Prieš 13 m.
Grįžti į žaidimą „Nanoferma“
Rodoma: