DALINAMĖS PATIRTIMI
sweiki sweiki ,krweipiuosi i aukstu lygiu zaidejus!!!!!!!!!!!!!!!!!KOKIU TIKSLU PAS VISUS JUS VISI HEKTARAI APSODINTI ANANASAIS???????????????gal kas paaiskins protingai?
Prieš 13 m.
Linablina Blinačka
man irgi keldavo siaubą ir laukdavau tos užduoties :))) ananasai duoda patirties ir maisto tręšiant, pardavus lieka pinigų, mes užduočių mažai gaunam , todėl dirbam išsijuosę su jais, nors ir pykina į juos žiūrint :)
Prieš 13 m.
Silvija Silvija
aha,kad patirties duoda tai supratau,o ka jus su maistu tresiat tai nesuprantu???o kodel nesodinat paivairinimui kitokiu darzoviu o ypac nano seklu?nes pvz.is zemesniu lygiu jei prisimeni gaunama uzduociu nurinkt pas kaimynus yvairias darzoves
Prieš 13 m.
Linablina Blinačka
maistas tai saldainiukai, už kuriuos perki energiją, jei turi medžiagų gali ir hibridais užsivaryt laukus, bet medžiagų visad trūkumas kai aukštesnis lygis, ypač daug toksino reikia, o tręšiam paprastu mėšlu, net braškes, nes gauni patirties ir saldainiukų, iš ananasų nurenkant, daugiausia gauni patirties, todėl juos ir sodinam
Prieš 13 m.
Silvija Silvija
ta tai supratau,bet su tuo tresimu buvo neaisku,dabar aisku,tai gerai kad as ir neskubu keltis lygius,o tai nuobodu butu ir bezaist
Prieš 13 m.
Nežinia Kažkur
tresimas sumazina augimo laika, jei ananasas auga 16val, ji patresus paprastu meslu laikas sutrumpeja iki 12 su puse valandos. o zaisti jums jau nebus nuobodu, nes su kiekvienu lygiu, spragos uzpildomos naujomis uzduotimis, tai ju jums ir netruksta.
Prieš 13 m.
Laba diena visi kaimynai, geros savaitgaliais :o) Mokslai ir menai IX
Užduotys:
Parduoti gyvūną: zebrinė kiaulė 0/10 gal kas nors galite pasakyk man, koks kitas uduotys: X; XI; XII; XIII ir XIV??? AČIŪ!!!
Užduotys:
Parduoti gyvūną: zebrinė kiaulė 0/10 gal kas nors galite pasakyk man, koks kitas uduotys: X; XI; XII; XIII ir XIV??? AČIŪ!!!
Prieš 13 m.
Nežinia Kažkur
Labas, gero savaitgalio ir tau. Padeti negaliu, nes tikrai nepamenu kokios ten uzduotys:)
Prieš 13 m.
Jevgenijus Augutis Ivanauskas
Mokslas ir menai X
Nurinkti derlių: realiatyvumo arbūzas 0/15
Pagreitinti augimą lysvėse 0/25
Nurinkti derlių: realiatyvumo arbūzas 0/15
Pagreitinti augimą lysvėse 0/25
Prieš 13 m.
sveiki.kreipiuosi i AURELIJA SINDY :) sakyk kam uzblokavai tuos blogus medzius,juk padeciau tau juos kirsti:)
Prieš 13 m.
Nežinia Kažkur
is savo patirties rasau ir reiskiu nuomone - speju, arba del uzduoties uzbaigimo, arba tiesiog del grozio, kad fermoje butu raudonas blogas medis :)
Prieš 13 m.
Linablina Blinačka
blogus medžius nepuola monstrai, galima ir pačiam nukirst lengvai, ji nori, kad kirstumėte tuos, kuriuos puola , taip manau :)
Prieš 13 m.
Aurelija Sindy
Pastaruoju metu vis trūko laiko fermai, tai ir forume nemačiau šio kreipimosi :))
Užblokavau raudonus medžius, kad ferma linksmiau atrodytų. Labai jau nuobodūs visi dekorai, norėjosi ko nors ryškesnio. O medžiai po pirmo kirtimo iškart atrodo graudžiai, tad reikėjo išsaugoti jog negalėtų jų paliesti nei vienas kaimynas :)
Beje tą užduotį už 50 auksinių galima užbaigt išsaugant medžius, manau buvo verta :)
O kam blokuot hibridus - ir man sunkiai suprantama, juk iš hibridų ir aš drugelių gaunu, ir kaimynas, kuris juos pas mane renka :) Nors yra kilusi mintis kai kuriais nepūvančiais hibridais papuošt fermą, bet vis susilaikau, nes žinau, jog kaimynus jie erzintų.. :)
Užblokavau raudonus medžius, kad ferma linksmiau atrodytų. Labai jau nuobodūs visi dekorai, norėjosi ko nors ryškesnio. O medžiai po pirmo kirtimo iškart atrodo graudžiai, tad reikėjo išsaugoti jog negalėtų jų paliesti nei vienas kaimynas :)
Beje tą užduotį už 50 auksinių galima užbaigt išsaugant medžius, manau buvo verta :)
O kam blokuot hibridus - ir man sunkiai suprantama, juk iš hibridų ir aš drugelių gaunu, ir kaimynas, kuris juos pas mane renka :) Nors yra kilusi mintis kai kuriais nepūvančiais hibridais papuošt fermą, bet vis susilaikau, nes žinau, jog kaimynus jie erzintų.. :)
Prieš 13 m.
Paaiškinkit man nepatyrusiai, kam reikalingi žaidėjams kaimynai, jeigu patys neina į pagalbą kaimynams ir nepalieka nieko kaimynui nuimti, t.y. viską patys darosi, arba nukiša 2-3 vištas į 3-4 sklypą ir daugiau nieko fermoj , kam visa tai ?
Prieš 13 m.
kodel kada man atsiuncia prasymus tarkim atsiusti mesos as galiu tik paskutiniam isiust,o kitus nukreipia i kiti pranesimai ar imanoma is kitu pranesimu skilties isiust dovanas?
Prieš 13 m.
Aurelija Sindy
žinoma įmanoma, man kai atsišsdavo tai visi būdavo tarp "kitų pranešimų" tik iš ten ir siųsdavau mėsas, bei kitas gėrybes :)
Prieš 13 m.
Aidas mituzas
jio turiu visa deze ir granatu turiu reikes pora numest i kaimina darsa gal dazu nemetis
Prieš 13 m.
Rodoma: