DALINAMĖS PATIRTIMI
Radis
Prieš 13 m.
Dalė Bleizgienė
Patarkit iš kur geriausia išsikasti radi,niekaip nekrenta lyg jis visai neegzistuotų,nei iš mažų nei iš didelių akmenų :(
Prieš 13 m.
Teta Kaune
retas metalas... Neina nuspėti iš kokio akmens kris. Kartais iš didelio akmens nieko negauni, o pasitaiko, kad randi paskutinį kirtį paliktą ir pora metalų iš jo iškrenta.
Prieš 13 m.
Santa Liucija
o man metalo noretus, salos tyrimams lb daug reikia, gerai kad db uzduotys palamkios- kaimynai daug kerta, aciu jiems - galiu pasikelt hibridu lygius
Prieš 13 m.
Kas zinot is kur gauti to Zalias daiktas kur reikalingas rudenio uztuotims vygdyti? :P
Prieš 13 m.
Malonus
bet kad praso sukurti Inovacinis maistas, o kaip ji sukurti jei nera Zalias daiktas? o pereiti prie kitos uzduoties juk negalima?
Prieš 13 m.
Linablina Blinačka
žalias daiktas duodamas surinkus kolekciją 3 štukos, juk gerai krenta jis, man pakol kas trūkumo nebuvo su žaliais, kaštonų trūkumas yra
Prieš 13 m.
griztu prie favoritu temos:
"kazkaip kazkada"-74lvl
"ramas"-71lvl
reikia trecia surasti kas zinot parasykit ziuresma kas profesoriu pirmas aplenks;)
"kazkaip kazkada"-74lvl
"ramas"-71lvl
reikia trecia surasti kas zinot parasykit ziuresma kas profesoriu pirmas aplenks;)
Prieš 13 m.
VISIEMS MANO KAIMYNAMS KURIE SKAITO FORUMĄ : Prašau nesiųsti man šlamšto tokio kaip dažai,monitoriukai,varžtai... jei to nėra mano noru sąraše. Visus kurie siųs man šlamštą iš kaimynų ŠALINSIU....
Prieš 13 m.
Tomas
o tau jie trugdo? juk vieta pas taves yra neribojama, tai ko tokia nepatenkinta? jai atsiuncia juk gali pasirinti ir nepriimti tos dovanos. taip, kad maziau zirzek :D
Prieš 13 m.
Linablina Blinačka
nepriimt negali, nėra tokio pasirinkimo, o jau siųst pagal norų sąrašą nėra sunku, beto dabar jokių norų, visiems kaštonai ir kvit :) man taip pat nereikia nieko , išskyrus kaštonus :)
Prieš 13 m.
Goda Goda
As sutinku ir su jumis, pati siunciu pagal lentele ir tikrai buna tokiu, kurie siuncia ne pagal lentele, o paprasciausiai paspaudzia atsidekoti. Kadangi as esu mazas lygis (34) tai man daug ko reikia, nes daug ka statausi ir kai man atsiuncia daikta ne pagal sarasa, tai pat siek tiek susinervuoju, bet nelabai imu i galva, nes jeigu jie tingi, tai ju nepriversi daryti kitaip.. :)
Prieš 13 m.
kaip gauti benzino laivo statiboj ne uz auksa? nes jokiu man misiju neduoda kad galeciau gauti benzino laivo statiboms
Prieš 13 m.
Rodoma: