DALINAMĖS PATIRTIMI
kreipiuosi i tuos, kurie dovanas siuncia is "lubu", kitaip sakant , tingi ziuret i dovanu lentele, -SIUSKIT VISIEMS KASTONUS- juk taip paprasta, ju naujoj laboratorijoj nerealius kiekius reikalauja, o jus visokius varztus siuntinejat, siulau visiems baikuototi tuos kas siuncia ne pagal lentele, nesiuskim ir mes jiems kastonu, o gal kas zino kitu budu kastonams gauti, as tik is kaimynu galiu tiketis
Prieš 13 m.
a s
Taip pritariu tau,man ir verkiant reikia tu kastonu,o ir lentelej padares tik kastonus tai vistiek atsiuncia koki obuoli ar dar koki velnia.kastonus galima gauti tik is kaimynu,siek tiek pasunkino cia mum kelia uzduotim,nes kai buvo vasaros uzduotys tai per trys dienas perejau:D
Prieš 13 m.
Nežinia Kažkur
dauguma siuncia, tik tai ko jiems patiems reikia, tikedamiesi, kad visi spaus atsidekoti. As darau taip, viena diena siunciu dovanas pagal noru sarasa kam ko reikia ir kai matau, kad atgal grizta tas pats ka siunciu, nors man to nereikia, tai paskui kokias 2-3 dienas siunciu tik energija (aisku dabar ir kastonus) :)
Prieš 13 m.
Regina Jankauskiene
yra kurie siuncia ir tycia,nors mato kad reikia kastonu.....o kam cia vargintis,geriausiai paspaudei ko jam paciam reikia....
Prieš 13 m.
O iš kur gaunat žalius daiktus, negi tik iš kolekcijos ?
Prieš 13 m.
a s
jop asesu is kolekcijos,vakar 5 plotus misko po 50 medziu iskirtau kol gavau tuos zalius daiktus,reikejo keturiu kolekciju,baravykai ir uogiene ziauriai man nekrito.
Prieš 13 m.
Sveiki! Kas gaunama už rudens kolekciją? surinkau dvi kolekcijas, o prizo taip ir nesupratau :D nei parašyta,nei papilnėjo sandelys kažkuo.. :D
Prieš 13 m.
Dalia
uz rudens kolekcija duoda 3 zalius daiktus.jie bus reikalingi kuriant laboratorijoje.
Prieš 13 m.
Sveiki, prašiau draugų popieriaus, bet jie to prašymo nemato. Gal kas galėtų patarti, kur jo ieškoti? Facebook'e prie kitų prašymų popierius nepasirodo... Ačiū.
Prieš 13 m.
Teta Kaune
Va va! jau kiek mes apie tai čia "šūkavom"! Facebuk'iečiai tos paslaugos neturi. Ir adminams buvo rašyta, o jie aiškina, kad, atsieit, bandė su keletu tikrinti ir viskas gaunasi. Bet pasirodo, kad nesigauna, ir tik mums
....
....
Prieš 13 m.
Kaip jums kaštonai krenta ? šitokiais kiekiais reikalauja gamybai, o krenta man vos vienas kitas
Prieš 13 m.
a s
kastonai visai nekrenta juk juos galima gauti tik is draugu,taip parasyta....o inovacini sukurti toks kiekis reikalingas kad ziauru
Prieš 13 m.
Rodoma: