DALINAMĖS PATIRTIMI

Rodoma:
o kas zino kaip reikia gauti tas kolekcijas kur kriaukles? raso jog reikia dirbti su senoviniais daiktais,bet nieko nesuprantu
Prieš 13 m.
Salva Nano reikia saloje darbus dirbti, ten jos krenta.
Prieš 13 m.
Salva Nano ta prasme pirmiausia reikia įvykdyti laivo misiją - suremontuot, kad į salą nusigauti.
Prieš 13 m.
Santa Liucija kreukles krenta tik savo saloj dirbant, bent man pas km. nekrito ni viena
Prieš 13 m.
Linablina Blinačka man pas kitų irgi nei viena kriauklė neiškrito
Prieš 13 m.
Salva Nano man kriauklės net ir savoj fermoj dirbant sakyčiau retokai krenta... :(
Prieš 13 m.
Linablina Blinačka mažai ir man, laikau susirinkusi kolekcijas ir neimu, juk bus užduotis tikriausia kada, tai paimsiu
Prieš 13 m.
kiek kainuoja avide?
Prieš 13 m.
Regina Jankauskiene nueik i parduotuve,i skyriu pastatai ir paziurek....
Prieš 13 m.
sveiki, kokias uzduotis reikia atlikti norint gauti kuro?
Prieš 13 m.
Linablina Blinačka visas užduotis kue prie užduoties papaišytas laivas, už kiekvieną atliktą gauni po 1 statinę
Prieš 13 m.
Ne nu visai tyčiojasi iš mūsų kūeėjai, DNR laboratorijos bonusas ŠAKNIS , po velnių, kur KAULAS ???
Prieš 13 m.
Santa Liucija tai jau is tiesu,jau siltnamio bonusas saknis, uz rovima saknis gandaznai krenta, jau ir taip sandely susikaupe tukstanciai
Prieš 13 m.
Aurelija Sindy Daug bonusų tokių, kad nei į tvorą, nei į mietą... Pelenai, šaknis - na kokie čia bonusai? Mano supratimu bonuso žaidėjas turėtų labai laukt, o ne vaipytis gavęs.. Būtų eliksyrai, hibridai, kokie sunkiai gaminami daikčiukai - mielai lauktume ir po kelias paras, nei pelenus kasdien ar kas kelias valandas... :)
Prieš 13 m.
Santa Liucija neklauso nieks musu, pasiulymu juk netruksta
Prieš 13 m.
Ar cia pas mane viena kazkas su kaimynu nuotraukom pasidare, ar pas visus rodo po puse galvos?
Prieš 13 m.
Gabija Lamsodyte pas mane taippat
Prieš 13 m.
RedBule ir pas mane irgi:P
Prieš 13 m.
Santa Liucija tai paskutinio atnaujinimo pasekme
Prieš 13 m.
Grįžti į žaidimą „Nanoferma“
Rodoma: