DALINAMĖS PATIRTIMI
kaip pirma misija kurui gaut vadinasi ?
Prieš 13 m.
kaip pirma misija kurui gaut vadinasi ?
Prieš 13 m.
gal kas jau zino, koks prizas uz kreukles
Prieš 13 m.
Santa Liucija
manai,kad kolekcija bus be prizo? o as primasciau, kad neirase,nes nenori, kad azartas ar noras rinkt nedingtu:matyt prizas bus toks pat niekinis, kaip ir bonusas uz senienu laboratorija
Prieš 13 m.
Santa Liucija
mantiktu viskas kas vertinga: azotas, kuras, toksinas, kad tik ne koks sildymo elementas
Prieš 13 m.
Ko reikia NEUTRINUI pabaigti? :)
Prieš 13 m.
kas per nesamone erorus meto,neduoda zaist,sutvarkykit zaidima
Prieš 13 m.
Santa Liucija
o as pradejau galvot, kad kompas kaltas- pasirodo ne man vienai neleidzia zaist, k o jie tuos atnaujinimus pries savaitgali daro, ni pagalbos ner is ko prisisaukt
Prieš 13 m.
Santa Liucija
jei ir tau,asesu, stringa,tai tikrai ju kalte, tu juksakei, kad po remonto kompas eina kaip bite
Prieš 13 m.
Linablina Blinačka
aišku, kad jų kaltė, juk po atnaujinimo viskas prasidėjo, salą atidarė, o serverį nesutvarkė, tai dabar kaskart po atidarymo laboratorijų ir kelionės į salą persikraunu pati, nes kai tik priešistorinę paliečiu, tuoj stringa
Prieš 13 m.
Rodoma: