DALINAMĖS PATIRTIMI

Rodoma:
Sveiki, norėjau paklausti, gal kas žino kaip išvalyti naršyklę? Mozzila Firefox.
Prieš 13 m.
ieskau kaimynu nano fermoje.facabooke:) kvieskit
Prieš 13 m.
labai idomu suzinoti koks bus zasies hibridas ?
Prieš 13 m.
Nežinia Kažkur gal kokia salotine zasis :DDD
Prieš 13 m.
Vytas Vytas gal auksine zasele ar sidabrine gulbe
Prieš 13 m.
I Nanoferma ;D
Prieš 13 m.
sveiki visi, ko reikės užbaigti barokameros statyboms? :)
Prieš 13 m.
Greta Savukaitė inkubatoriaus taip pat :)
Prieš 13 m.
a s
sveiki visi, adminai noreciau pasiulyti Jums prie parduotuves,sandelis,labaratorija,kolekcija ,dovanos padaryti turgus,ten galetu kaimynai pardavineti viska ko jiems nereikia,o kiti kaimynai galetu nusipirkti turguje kam ko  reikia.ir pirkejams ir pardavejams butu gerai.
Prieš 13 m.
vycka Nesvarbu liuks idėja, tik įsitikinusi, kad kūrėjai nesiims šito, jiems "navaro" jokio nebūtų iš to turgaus, o čia viskas aukseliu paremta :)
Prieš 13 m.
Greta Savukaitė tikrai puiki idėja :)
Prieš 13 m.
Nežinia Kažkur pritariu ideja puiki, bet kaip raso kita esukita, kurejams tai nenaudinga ir nebus jokio tikso tai kurti , geriau jie padarys tai kas uz obuoliukus perkama :)
Prieš 13 m.
vycka Nesvarbu gali padaryt įėjimą į turgų už auksinukus :D :D :D reik 3 kart per kairį petį, o tai prikarksėsiu :))))
Prieš 13 m.
Gabija Lamsodyte puiki ideja
Prieš 13 m.
Aurelija Sindy Nebent kūrėjai gautų komisinius už prekybą turguje, ar pvz auksinis turgavietės nuoma savaitei ar dienai.. tada gal ir susidomėtų.
Prieš 13 m.
Grįžti į žaidimą „Nanoferma“
Rodoma: