DALINAMĖS PATIRTIMI
Sveiki, norėjau paklausti, gal kas žino kaip išvalyti naršyklę? Mozzila Firefox.
Prieš 13 m.
labai idomu suzinoti koks bus zasies hibridas ?
Prieš 13 m.
sveiki visi, ko reikės užbaigti barokameros statyboms? :)
Prieš 13 m.
sveiki visi, adminai noreciau pasiulyti Jums prie parduotuves,sandelis,labaratorija,kolekcija ,dovanos padaryti turgus,ten galetu kaimynai pardavineti viska ko jiems nereikia,o kiti kaimynai galetu nusipirkti turguje kam ko reikia.ir pirkejams ir pardavejams butu gerai.
Prieš 13 m.
vycka Nesvarbu
liuks idėja, tik įsitikinusi, kad kūrėjai nesiims šito, jiems "navaro" jokio nebūtų iš to turgaus, o čia viskas aukseliu paremta :)
Prieš 13 m.
Nežinia Kažkur
pritariu ideja puiki, bet kaip raso kita esukita, kurejams tai nenaudinga ir nebus jokio tikso tai kurti , geriau jie padarys tai kas uz obuoliukus perkama :)
Prieš 13 m.
vycka Nesvarbu
gali padaryt įėjimą į turgų už auksinukus :D :D :D reik 3 kart per kairį petį, o tai prikarksėsiu :))))
Prieš 13 m.
Aurelija Sindy
Nebent kūrėjai gautų komisinius už prekybą turguje, ar pvz auksinis turgavietės nuoma savaitei ar dienai.. tada gal ir susidomėtų.
Prieš 13 m.
Rodoma: