DALINAMĖS PATIRTIMI
Vis dažniau gaunu laiškų su klausimais apie Astro Garden. Parašysiu čia kuo šis žaidimas skiriasi nuo Nanofermos ir kodėl yra du vienodi žaidimai skirtingais pavadinimais. Socialinių žaidimų kūrėjų kompanija Redspell sukūrė žaidimą pavadinimu Big Farm Theory. Šis žaidimas buvo anglu kalba ir jį buvo galima (ir vis dar galima) pasiekti tik per facebook. Žaidimas nesulaukė didelio pasisekimo, nes jauna kompanija tiesiog nemokėjo tinkamai jo išreklamuoti bei neturėjo tam lėšų. Leidėjai 6waves įžvelgė žaidime potencialą ir nusipirko dalį teisių į žaidimą. Jį pervadino į Astro Garden ir išvertė į 4 populiariausias pasaulio kalbas. Redspell pasiliko visas teises į Big Farm Theory ir sudalyvavo europos žaidimų konkurse, kuriame jie buvo pastebėti rusų bei lietuvių socialinių tinklų ir taip pateko į one.lt. Kad nebūtų žaidimas maišomas, jis buvo pervadintas į Nanoferma. Taigi pagrindiniai skirtumai tarp Nanofermos (a), Big Farm Theory (b) bei Astro Garden (c). a - yra lietuvių kalba, lietuviškas supportas, galima žaisti per one.lt bei facebook, rengiami konkursai auksui laimėti, tačiau turi minisą - veikia lėčiau. b) yra tik anglų kalba, veikia taip pat kaip ir Nanoferma (tame pačiame Redspellu serveryje), didesnės auksinių kainos, jiems dingus, jie nebus grąžinami c) Veikia greičiau, nes yra patalpintas atskirame dedikuotame būtent šiam žaidimui serveryje, išversta į daugiau kalbų, nėra lt kalbos. Kurį pasirinkti? Jei gerai nemokat užsienio kalbos ir norit paremti savo tautiečius bei žaisti tik su draugais lietuviais - Nanofermą, jei norit, kad žaidimas veiktų greičiau, norti žaisti su žmonėmis iš viso pasaulio, puikiai mokat užsienio kalbą ir jums nereikalingi auksiniai - Astro Garden.
Prieš 13 m.
sveiki kas gali paaiskinti toki dalyka manes fermoje nebuvo nuo ketvirdadienio prisijungiai sn radau ten 11250 dovanu kaip pradejau priimti staiga raso klaida ir beliko tik 500
Prieš 13 m.
Aurelija Sindy
kiek pastebėjau, tai jei neprisijungi ilgesnį laiką, tai dovanos lieka ti paskutinės paros, o dovanotos tomis dienomis, kada neprisijungei - dingsta.. Nors kiek per tą laiką buvo dovanota iš pradžių parodo.. Matyt kad ateityje nebekiltų noro praleidinėti dienas :D
Prieš 13 m.
sveiki noreciau paklausti,tu kurie turi "aukso kasyklas".Kiek sios kasyklos duoda aukso ? ir per koki laika auksas atsiranda?
Prieš 13 m.
Aurelija Sindy
Čia priklauso nuo to, kiek ilgai planuoji fermą žaist. Jei žadi po mėnesio kito mest - tikrai neapsimoka. Bet yra rašiusių, kad jau metus ar kiek ten žaidžia - tada tikrai apsimoka :)
Prieš 13 m.
Sveiki. gal kas zinote ko reikia trecios laboratorijos statyboms uzbaigti?:)
Prieš 13 m.
sveiki greitai turesiu statyti nama su baseinu ir nezinau ko reikes jo uzbaigimui labai reiketu kad kas nors parasytru
Prieš 13 m.
Rodoma: