DALINAMĖS PATIRTIMI

Rodoma:
kam tos skryniuos reikalingos parduotuveje kur kainuoja auksa??
Prieš 13 m.
a s ten tipo vertingos dovanos...mazaja pabandziau tai gavau 10 atomioniu brokoliu,neapsimoka
Prieš 13 m.
nesigilinam... nu jo
Prieš 13 m.
Kaip isvalyti narsykles atminti, kartais objektai nematomi.
Prieš 13 m.
Astro garden geriausias atvejis atsisiust programele-CCLEANER insistaliuoji,atsiranda sortkutas ant dekstopo,paspaudi ant jo surandi ten registras,paspaudi ant jo,tada surandi ieskoti klaidu,paspaudi ten,o paskum taisyti klaidas ir viska puikiai isvalo
Prieš 13 m.
Teta Kaune Pirma "paleisti valytoją", tas išvalo visokias šiukšles. Po to registrus. Geras dalykas, daug metų naudoju!
Prieš 13 m.
Pasakykit kas nors, kokius darbus dirbant, krenta mėsa? Pritrūksiu prišerti piktą šunį, ir neįsidėmėjau iš kur gavau tą mėsą...
Prieš 13 m.
a s mesa is niekur nekrenta,mesos galima gauti pasigaminant dibrtuveje arba paprasyti draugu.
Prieš 13 m.
Teta Kaune Ačiū,jau radau, kad pasigaminti galima. O vis dėlto išmeta mėsą- skrynios, kai dirbi pas kaimynus.
Prieš 13 m.
išskleisti kitus 8 komentarus
Vaiva (nieko neieskau!) mesa duoda dar suns budos bonusas.
Prieš 13 m.
Supratau, kad pirkt mišką. O ar pačiai jį ir kirst? Energijos neužtenka tada ir maisto.
Prieš 13 m.
LM kaimynai padeda kirsti
Prieš 13 m.
a s aukse pradzia visada sunki,taupai maista lauki kol uzsikraus energija,jei nori kad maistas greiciau kauptusi...priminek kuo daugiau kaimynu,jiems kasdien padesi fermoj gausi po energija ir maisto dar siektiek:) pas man 120 kaimynu gaunu kasdien apie 1000 maisto is ju,taip ir sukiesi po biski:)
Prieš 13 m.
Liucija Liucija norint sukaupt maisto, reikia turet kaip minimum 100 kaimynu, kasdien lb saziningai, atidirbt pas juos, osavo fermoj, lb minimaliai, zodziu kaip galima maziau naudot energija, zinoma atsilieki su uzduotimis, taip kokia savaite, susikaups apie7000 maisto, tada nebereiks nervintis del enercijos trukumo
Prieš 13 m.
Aurelija Sindy Jei trūksta energijos - ieškai daugiau kaimynų ir viskas. Koks tikslas kaupti tą maistą? Žinoma kaimynų skaičių reikia pagal savo jėgas pasirinkt, kad per parą spėt pas visus padirbėti :) Jei matai, kad pas visus padirbėjus dar lieka laiko - ieškai daugiau kaimynų. Tada bus ir maisto, ir energijos, ir kaimynų pagalbos :)
Prieš 13 m.
o tos skrynios dar ilgai bus parduotuveje?
Prieš 13 m.
Aurelija Sindy Nerašo, kad limituota, tikriausiai liks visam laikui :)
Prieš 13 m.
Grįžti į žaidimą „Nanoferma“
Rodoma: