DALINAMĖS PATIRTIMI

Rodoma:
sweikas, game master, atsirado naujos skrynios, kurias reikia pirkti uz auksa, gal gali pasakyti ka jos daro? nes jos ne prie dekoraciju
Prieš 13 m.
Aurelija Sindy Mačiau į šį kalusimą atsakė, kad ten lobis ir neaiškino koks. vadinasi sužinosim tik jei kažkas nupirks ir čia papasakos ką rado :) Žinoma reikės kelių tokių bandytojų informacijos, nes gali būti, kad skrynių turinys keičiasi..
Prieš 13 m.
Paula Radzivonaitė. ir ten prekes angliskai parasyta
Prieš 13 m.
Santa Liucija didziojoj galima rast: rektyvini lektuva, arb 20toksino, arb 45azoto,galdar ko nors, mazojoj: doplerio baklazanu, arb 3 greitintuvai, turbut dar kokiu niekniekiu
Prieš 13 m.
LM didziojoje radau dekoracija - miniatiurine saule
Prieš 13 m.
a s mazojoj skrynioj radau 10 atominiu brokoliu seklu,sakyciau nieko gero.
Prieš 13 m.
Aurelija Sindy Didžiojoje radau 20 toksino :)
Prieš 13 m.
Justukas =) del toksino pasiseke:)
Prieš 13 m.
Sveiki,gal galite kas pasakyti ko reikia pabaigti jonizatoriu?
Prieš 13 m.
Santa Liucija 20varztu,25lentu,20aliuminis,10elektrodu
Prieš 13 m.
ko reikia pabaigti nugriauti uztvara 3 sklype?
Prieš 13 m.
a s dinamitu

Prieš 13 m.
Kai kuriems kaimynams! Palikite nors miško, jei nieko fermoje neveikiate. Klaikus vaizdas, kai ištisą savaitę vidury tuščio ploto riogso 1 morka ir 1 višta...  O veiksmus pas kaimynus turime 5!
Prieš 13 m.
RedBule O koks skirtumas, gal jiems taip labaiu patinka. ;)
Prieš 13 m.
a s sena teta mesk lauk tokius kaimynus jei nelosia,paimsi i ju vieta kitus kaimynus o norinciu tai yra pilna
Prieš 13 m.
Aurelija Sindy o kaimynų skaičius limituotas? koks limitas?
Prieš 13 m.
Santa Liucija jei yra limitas, tai lb didelis, nesmaciau yra turinciu virs 1400 draugu
Prieš 13 m.
Darius idomu kiek ten tu kaimynu gyvu jei 1400 :D
Prieš 13 m.
Aurelija Sindy Virš tūkstančio draugų ar kaimynų?
Prieš 13 m.
Aurelija Sindy Gerai dar jei viena morka ir viena višta riogs, tai dienos eigoje gali ateit kas valandą tą vištą 5 kartus pašert.. O kai nieko nėra - tada kur kas blogiau..
Prieš 13 m.
ar butinai kai nori pakviest i kaimynus tas asmuo tur buti mano draugs?
Prieš 13 m.
Teta Kaune būtinai.
Prieš 13 m.
Vaiva (nieko neieskau!) jai paskui ismeti ta zmogu is ones draugu, kaimynuose jis lieka, kol nepasalini is kaimynu.
Prieš 13 m.
Grįžti į žaidimą „Nanoferma“
Rodoma: