DALINAMĖS PATIRTIMI
Noriu pasidalinti mintimis: Būtų labai šaunu, jei užėję pas kaimyną į svečius kirsdami medžius ar skaldydami akmenis paskutinį kirtį paliktume šeimininkui. Juk puikiai žinome, kad užduotys gan dažnai liepia pas save nukirsti medžius, suskaldyt akemenis.. ir užskaitomas būtent paskutinis kirtis. Tad galim padėt vieni kitiems ir laimėtume visi, o malkos juk vienodos ar padarius 4 kirčius vienam ir paskutinį kirtį antram medžiui ar visais penkiais kirčiau pribaigus vieną medį. Žinoma, jei užduotis liepia ne "kirsti", o "nukirsti" kaimyno medžius, tada jau nieko nepadarysi - teks nukirst :) Ką jūs apie tai mąstote?
Prieš 13 m.
Teta Kaune
esi visiškai teisi. Aš taip pat stengiuosi palikti. Gan dažnai būna nukirsti VISĄ medį, ir sunaudoji daug jėgų, o naudos nėra. Aš dar pridėsiu du dalykus: niekad nešeriu gyvulių paskutinio šėrimo. praėjus laikui juos vėl reikia šerti. na kam to reikia? Ir manau dalykas, kuriam visi pritars- palikite medžių! Būna kad nėra nei gyvulių, nei daržo, tai medžiai labai naudinga!
Prieš 13 m.
Aurelija Sindy
Apie paskutinį šėrimą iki šiol nepagalvojau, bet jūsų tiesa, juk ir užduotys kartais liepia pačiam pamaitint, subrandint - tada kaimynų pagalba neužsiskaito ir tenka laukti dar valandą ar kelias iki kol vėl išalks :)
Svarbu ir išsijungiant nepalikti tuščios fermos, nes jei nėra nei daržų, nei gyvulių - belieka kirst paskutinį medį.. :)
Svarbu ir išsijungiant nepalikti tuščios fermos, nes jei nėra nei daržų, nei gyvulių - belieka kirst paskutinį medį.. :)
Prieš 13 m.
Egle. Ieškau savo Žilvino :)
heigu jums netinka tie veiksmai kuriuos draugai atlieka jūsų fermoje galite tiesiog nepriimti jų pagalbos. Taip jūs nieko neprarasite, o draugams atliktus veiksmus vistiek užskaitys.
juk ir nebūtina kiekvieno draugo pagalbą priimti, dėl to, kad jos nepriimsit jie nenukentės.
juk ir nebūtina kiekvieno draugo pagalbą priimti, dėl to, kad jos nepriimsit jie nenukentės.
Prieš 13 m.
Aurelija Sindy
Kokiu būdu siūlote atsirinkti kuris kaimynas ką ruošiasi daryti? :) Apie jo veiksmus juk sužinai tik kai priimi pagalbą.
Aš tiesiog prieš priimdama kaimynų pagalbas pirmiausia pati pamaitinu pagal misijas reikalingus gyvūnus (nes jų neužskaito misijai, jei maitina kaimynas), nukertu man reikalingus medžius ir suskaldau akmenis (jei reikia), o po to jau pradedu priiminėt kaimynų pagalbą :)
Aš tiesiog prieš priimdama kaimynų pagalbas pirmiausia pati pamaitinu pagal misijas reikalingus gyvūnus (nes jų neužskaito misijai, jei maitina kaimynas), nukertu man reikalingus medžius ir suskaldau akmenis (jei reikia), o po to jau pradedu priiminėt kaimynų pagalbą :)
Prieš 13 m.
užeikite ir laimekite aksa nanofermai :) spauskite nuoroda
http://imk.one.lt/aukcionas/50-nanofermos-aukso-44/gpJgpf4K7v4CNtVTrFJt
http://imk.one.lt/aukcionas/50-nanofermos-aukso-44/gpJgpf4K7v4CNtVTrFJt
Prieš 13 m.
http://imk.one.lt/aukcionas/50-nanofermos-aukso-44/KZ3c7p8EjnsG7H3KDPfg prasau uzeikit :)
Prieš 13 m.
http://imk.one.lt/aukcionas/50-nanofermos-aukso-44/pgTseBE72NKzputm38BE butu malonu jei kas aplankytu :)
Prieš 13 m.
ivesk teip http://imk.one.lt/aukcionas/50-nanofermos-aukso-44/BMKUf5nakekrGu2aTkJ2 ir busit tikrai gerai padare
Prieš 13 m.
Rodoma: