DALINAMĖS PATIRTIMI
kodėl nepadaro laboratorijos su dviem dirbtuvėm ? ten viskas pakankamai ilgai gaminasi ir būtų labai gerai, kad būtų 2 dirbtuvės, bet tik jau ne ketvirta laboratorija, nes ir taip pastatai pusę fermos užima, galėtų padaryti trečioje išsiperkant ar išsinuomuojant kuriam tai laikui, antrą dirbtuvę, kaip jūs manot ?
Prieš 13 m.
Linablina Blinačka
žinoma turiu ir jau seniai, bet ten tik 3 laboratorijos, kur hibridus daro
Prieš 13 m.
Teta Kaune
nesenai žaidžiu, dar daug ko neturiu ir ne viską žinau, kas ką gamina. Lėtai einasi- pagalbos nelabai yra...
Prieš 13 m.
"Sutvarkyti bet kokias lysves kaimynų fermose". Nu nesuprantu užduoties... Gal koks geras žmogiukas paaiškins suprantamai, kaip tai padaryti. Ačiukas
Prieš 13 m.
Teta Kaune
Raimundai, tai čia reikia už auksinius nusipirkti tą atgaivintoją- pesticidą?
Prieš 13 m.
Žaidimų Klubas
Nieko pirkti nereikia, tereikia nuėjus pas kaimynus paspausti ant nuvytusių augalų ir šie atsigaus.
Prieš 13 m.
Rodoma: