IEŠKOME DRAUGŲ ir visa kita...

Rodoma:
iekau kaimynu esu aktivi dalinuos dovonamis ir visa kita :)
Prieš 12 m.
Katerio Nuoma Šią kaimynę pašalinau už savanaudiškumą ir parazytyvumą, apsireišk su savo dovanom dažniausiai per tyrimų centro užduotis, energijos siuntimas dabar vadinamas "dalinimusi dovanomis", nu nu... beje kas liečia aktyvumą - aktyviai ji prašosi atgal į kaimynus, daugiau nieko:DDDD
Prieš 12 m.
Liucija Liucija o aš ją priėmiau nepaskaičiusi tavo komentaro, na pažiūrėsiu dar ką turi savo fermoje, jei pustuštė ir nėra net klonui kas veikt, dar pasitvirtins tavo "rekomendacija", tikrai solidarizuosiuos su tavim tėvai :)
Prieš 12 m.
išskleisti kitus 11 komentarus
Andželina Aušrienė Ne Vytautai tu neturi tos kaimynės arba jau iš parazitavimo pašalinai ją:DDD ir vardas prasideda iš r:))))
Prieš 12 m.
http://zaidimai.one.lt/draugaukim/5365576f107fb
Prieš 12 m.
http://zaidimai.delfi.lt/zaidimas/nanoferma-1110
Prieš 12 m.
kvieskit
Prieš 12 m.
Ingrida Nesakysiu ir kuom jau toks nusipelnes,kad visi cia pultu tave kviest?jei tikrai jum reiketu tu kaimynu,tai patys ir kviestumetes is visu temu.Dabar koks princas kalaba isimete zodeli kvieskit,taip ir puola visi virsdami.
Prieš 12 m.
;)
sveiki visi,kvieskite mane i draugus labai jusu pagalbos truksta..
Prieš 12 m.
Aurelija Sindy Naudokite po žaidimo langu esančia juosta, kur visi ieškantys kaimynų parodyti ir nebereikės laukt kol kažkas pakvies..
Prieš 12 m.
Grįžti į žaidimą „Nanoferma“
Rodoma: