IEŠKOME DRAUGŲ ir visa kita...
ieskau nauju kaimynu,bet ne kaimyniu DDDDD ,senieji atsibodo DDDD
Prieš 12 m.
Ieskau kaimynu, nes ma ju labai truksta:( Prasau pakvieskit nes pats nemoku :P
Prieš 12 m.
Katerio Nuoma
Ko dar nemoki, be kaimynų kvietimo? Siųsti dovanas ir lankyti sosiedus, kaip Asesu sako``ą``:DDDD```
Prieš 12 m.
Vida ok Nicole
Gal ir neprimatai,bat juokingiausia,kad mane zemaituke jaunystej vadino,kuri nei zodzio nemoka tik supranta bisky... ;DDD
Mantai,o tu priimt kaimynus mokesi ar tik pakviest nemoki?
Mantai,o tu priimt kaimynus mokesi ar tik pakviest nemoki?
Prieš 12 m.
ieskau kaimynu
Prieš 12 m.
Liucija Liucija
na va, juk mokinau kaip reik rašyti, tai aš dabar turėsiu už tave CV pildyt :))) žodžiu taip, šitą vaikį privalote visi kuo greičiau kviest į kaimynus :))) yra 62 lygyje, susikūręs jaunystės eliksyrą, yra darbštus, drausmingas ir kaimyniškas :) tėvai, jei kilo dar papildomų klausimų, klausk :)))
Prieš 12 m.
Kaip reikia kviesti i kaimynus? as tik moku kai buna po zaidimu zmones o po jais "Pakviesti" :) Jei galite pakvieskite mane labai truksta kaimynu :))
Prieš 12 m.
Rodoma: