IEŠKOME DRAUGŲ ir visa kita...

Rodoma:
ass
Labas. gal kas nors nori būti kaimynais?  Man reikia kad turėtumėt moliūgų pasisodinę , nes man užduotis pas draugą suringti ... Rašyyykiit : ))
Prieš 14 m.
labai noreti miego:D
Prieš 14 m.
.............. kviesk ir priimsiu
Prieš 14 m.
Kas žaidžiat Nanofermą per facebook'ą - į draugus!!
Prieš 14 m.
labai noreti miego:D
Prieš 14 m.
Ieškau kaimynų :)
Prieš 14 m.
ievux pakvieskit i kaimynus
Prieš 14 m.
labai noreti miego:D
Prieš 14 m.
.............. kviesk ir priimsiu
Prieš 14 m.
kwieskit y kaimynus;)
Prieš 14 m.
milena milenyte kvieskit
Prieš 14 m.
labai noreti miego:D
Prieš 14 m.
.............. kviesk ir priimsiu
Prieš 14 m.
kvieskit į nano kaimynus. :)
Prieš 14 m.
labai noreti miego:D
Prieš 14 m.
Grįžti į žaidimą „Nanoferma“
Rodoma: