IEŠKOME DRAUGŲ ir visa kita...
Ieskau draugu i nano ferma
Prieš 12 m.
Pramėčiau neaktyvius kaimynus, todėl ieškau naujų :) kvieskite - ONE anketa
Prieš 12 m.
Vida ok Nicole
aga,manes neismetei,reiskia aktyvi? ;)))) tai,kad vietoj manes jau seniai klonavimo masina reikejo pastatyt ;DDD
Prieš 12 m.
Ingrida Nesakysiu
tu Velvete seniausiai pas mane prie pasalintu kaimynu sedi,tik nepamenu uz ka,matyt ne karta stipriai prasikaltus buvai,nes vis nesiryztu atgal priimt.
Prieš 12 m.
Sveiki,kas i nano ferma?
Prieš 12 m.
ieskau kamynu , prisijungiu per facebook... http://zaidimai.delfi.lt/
draugaukim/530a4b619d7e1
draugaukim/530a4b619d7e1
Prieš 12 m.
Padekit paleisti paskutine raketa :)
Prieš 12 m.
Rodoma: