IEŠKOME DRAUGŲ ir visa kita...

Rodoma:
sveiki.zaidziu nanoferma.kvieskit i kaimynus
Prieš 14 m.
i kaimynus kvieskit
Prieš 14 m.
aldona aa kviekit i nanoferma....
Prieš 14 m.
kvieskit mane i nano ferma
Prieš 14 m.
kvieskite i kaimynus
Prieš 14 m.
Laukiu kaimynu Kvieskit :))
Prieš 14 m.
RedBule Ir mane kvieskit ;D
Prieš 14 m.
kvieskit į kaimynus :)
Prieš 14 m.
.............. kviesk ir priimsiu;)
Prieš 14 m.
Sveiki! VISI kurie NORIAI SIUNČIA DOVANAS, PADEDA žaisti "nanoferma" KVIESKIT Į KAIMYNUS! Pats visada PADEDU, SIUNČIU DOVANAS kurias esate įsidėja į norų sarašą. PS - NEKVIESTI JEI ŽAIDŽIAT RETAI, SIEKIATE NAUDOS SAU, TOKIUS ŠALINU! =)
Prieš 14 m.
Grįžti į žaidimą „Nanoferma“
Rodoma: