IEŠKOME DRAUGŲ ir visa kita...
sveiki,visi:) kadangi vel susidare grupele pradedanciu tinginiaut,tenka salint:) kas aktyvus,junkites. puse valandos busiu juostoj:) tinginiai neliskit,vistiek teks atsisveikint:)
Prieš 12 m.
Linablina Blinačka
o ką turi omeny - pradedančių tinginiaut ? aš šiaip nedažnai aplankau, jau šalinsi mane ?
Prieš 12 m.
Nezinia Neklausk
eeeee.mano senieji gerieji nelieciami:))))) jau kelintasyk rasau:) ramiaks:) yra du,tris menesius zaidzianciu,kurie tipo laaaabai aktyvus buvo,kol priemiau:)))
Prieš 12 m.
Ieškau gerų ir aktyvių kaimynų ;)
Prieš 12 m.
Katerio Nuoma
O pati esi bloga ir pasyvi?
Reikia apie save pirma eile rašyti, o ne kokių kaimynų nori.
Reikia apie save pirma eile rašyti, o ne kokių kaimynų nori.
Prieš 12 m.
Kviečiu visus kaimynus, mano nuorodos, štai: 1. http://zaidimai.lrytas.lt/zaidimas/nanoferma-1110
2. http://zaidimai.one.lt/zaidimas/nanoferma-1110
2. http://zaidimai.one.lt/zaidimas/nanoferma-1110
Prieš 12 m.
Jevgenijus Augutis Ivanauskas
Edga :) čia mano pakvietimo nuorodos, gerai veikia, nemažai priėmiau 2 kaimynus ;)
Prieš 12 m.
levelis 104, darbų pilna visokių, pati mažai einu po kaimynus, dovanas siunčiu neskūpavoju :) trūksta kaimynų , kad gauti dovanas - energija, varžtai ir kt :)
Prieš 12 m.
Rodoma: