IEŠKOME DRAUGŲ ir visa kita...
sweiki, reiktu daugiau nauju kaimynu. Esu 64 lvl, zaidime lankausi kiekwiena diena, sodinu hibridus, dovanoju dowanas- tiek kolekciju tiek paprastas. Todel ir nauju kaimynu ieskau GERU...
Prieš 12 m.
Tautė Paškevičiūtė
kad kolekcijos daliu nelabai siunti ir dar teko tave pasalint uz siunciamus dazus vietoj energijos :DD
Prieš 12 m.
Indrė Indrė
tai, kad cia kazka maisai. neturejau as tawes kaimynuose. todel nekomentuok jei nezinai
Prieš 12 m.
Tautė Paškevičiūtė
persiprasau, o to tu visokiu su sirdelem nemazai yra ir su kringeliais, o dabar nesunku kaimynams buti ir one ir fb :DD
Prieš 12 m.
Ieškau kaimynų!!! Siunčiu dovanas kasdien, aplankau. PRIIMU VISUS. Mano lvl 84. KVIESKIT.
Prieš 12 m.
ieskau kaimynu http://zaidimai.lrytas.lt/draugaukim/50f14324b7a46
Prieš 12 m.
Linablina Blinačka
Vaskos nerekomenduoju į kaimynus, pas jį vien dekoras užsodintas :DDDD na jei tik netingėsit, tai saloje kartais ką nors rasit :DDDD
Prieš 12 m.
Katerio Nuoma
Asesu tada siųsk šieną arba morkas, dabar limitų nėr, galima šiukšlinti, niekas nesupyks:D
Prieš 12 m.
ieskau kaimynu, keiciuosi dovanomis,kvieskit
Prieš 12 m.
egidijus ieskau draugu nanofermoje,bet niekas neatsiliepia.
Prieš 12 m.
Laima forever
Jis pats neateina, pas ji reikia eiti, o adreso nera arba as nezinau kur jo ieskoti.
Prieš 12 m.
Rodoma: