IEŠKOME DRAUGŲ ir visa kita...

Rodoma:
Ieskau ir as , bet tik zaidzianciu kaimynu, o ne tokiu kur tik jiems siust reikia, arba padet fermoje. Tik aktyviu, nes pas mane kaimynu daug mieganciu....
Prieš 12 m.
Apleistos Zemes http://zaidimai.lrytas.lt/draugaukim/50f14324b7a46 paziuresim kas per stebuklas esi:)
Prieš 12 m.
Katerio Nuoma Stebukle, nu galų gale... Prisodink nors mišką tu, akmenį ar daržovę dieną su ugnim nerasi. Ateinu pas tave tik kai yra užduotis gyvūnus pašert, nes žinau kad kitų darbų pas tave nėra. Taisykis pagaliau:)
Vaska, o visa kita su ja gerai, dovanom keičiames, į prašymus reaguoja:) Tik jei dar ir darbų fermoj atsirastų, būtų iš vis pasaka:)
Prieš 12 m.
išskleisti kitus 12 komentarus
Apleistos Zemes na, o tu man juos atgal siunti :D taip ir gaunasi, geras kaimynas siuncia ko nereikia ir gauna atgal :D. nu manau visko yra ir 1 tavo puvekas yra:D rytoj bus net visi 5 :DD
Prieš 12 m.
Ir as dar ieskau keleto kaimynu
Prieš 12 m.
Lina iš fb, tikriausiai juokauji, pasiprašei į kaimynus, naudos iš tavęs jokios, fermoj absoliučiai viskas nuveikta, nieko kaimynams nepalikta, dar aš turiu taikyt kada pas tave galiu ką padaryti, naxrien tokius kaimynus, šalinu su PAZORU:))
Prieš 12 m.
Linablina Blinačka tėvai, ko čia nervinies, juk energijos gal siunčia, o mažieji nori patys viską daryt, be to ir pinigėlių miškui gal nelabai lieka, patiems užduotys yra pašert gyvulius, pala, ateis kokia misija vėl ieškosi kaimynų, juk geriau jai parašyk ant kokios morkos, gal net į forumą neina :) sorry, kad įsikišau :)
Prieš 12 m.
Katerio Nuoma Asesu juokiu būdu nesinervinu, tik parašiau viešai ir tiek, ar ana perskaitys ar kas kitas - nauda vienoda, nesivilks pas mane liaudis su tuščiom fermom:)) Neprisimenu kada aš ieškojau kaimynų, priešingai kažkur ne taip seniai minėjau kad man užtenka mano gerųjų kaimynų ir daugiau nenoriu:)) O jei šitoj temoj ką ir rašiau, tai tik pajuokaut, o ne gerų kaimynų suieškot:D Visi geriausi jau surasti:))
Prieš 12 m.
išskleisti kitus 49 komentarus
Apleistos Zemes Aciu uz trumpa paaiskinima :DDD
Prieš 12 m.
kas y draugus nano ferma?kvieskit
Prieš 12 m.
http://zaidimai.delfi.lt/draugaukim/522713e1bd4fa
Prieš 12 m.
Egidijus Egidijus http://zaidimai.delfi.lt/draugaukim5252898b870e8
Prieš 12 m.
Grįžti į žaidimą „Nanoferma“
Rodoma: