IEŠKOME DRAUGŲ ir visa kita...
Ieskau kaimynu. Kvieskit visi. SIunciu dovanas. (lvl 83)
Prieš 12 m.
Sveiki, ieškau draugų, kurie žaidžia žaidimą Nano ferma., aplankau beveik kasdienir siunčiu dovanas, noriu tikrai žaidžiančių draugų..
Prieš 12 m.
Katerio Nuoma
Vilma, per šią temą nieko gero nesurasi, aš kiek buvau priėmęs - nei dovanų nesiunt nei fermoj nesilanko, reikia per pažįstamus ieškoti:)
Prieš 12 m.
Ir as ieskau kaimynu,dazniausiai nelankau kaimynu fermu,darbu fermoje jei rasit pas mane,tai jums ta diena pasiseke,dovanas dovanoju atsakingai ir tik pagal jusu dovanu noru lentele,o ieskau,todel,kad nera kas veikti per kai kuriuos tyrimu centro atnaujinimus(na nera kam padeti...):DDD(134lvl.siandien) TAIP KAD KVIESKIT VISI!!!
Prieš 12 m.
Apleistos Zemes
man tai sekasi kai kuriom dienom :DDD, greit profesoriu aplenks su lygiais, tad paskubekit kol turit isskirtines galimybes pakviest gera kaimyna:))
Prieš 12 m.
Rodoma: