IEŠKOME DRAUGŲ ir visa kita...

Rodoma:
Ieskau draugu, kurie zaidzia NanoFerma ir pikta zaidima.
Prieš 12 m.
Ramunas Ramas geras tu kaimynas,trecia diena siunti orandzinius dazus,nors net neprisimenu kada juos buvau isidejes i noru lentele:DDD
Prieš 12 m.
Apleistos Zemes :DD tikrai geras :DD
Prieš 12 m.
Katerio Nuoma Man nepatinka tie, kurie žaidžia visus įmanomus žaidimus, va teip.
Prieš 12 m.
Dovi Ištekejus as zaidziu ir ka negi dabar uzpulsit ;]
Prieš 12 m.
ieskau kaiminu nano fermoj kvieskit:)
Prieš 12 m.
Dovile Kaveckiene http://zaidimai.delfi.lt/draugaukim/50f035bdca663
Prieš 12 m.
kas i kaimynus nano ferma
Prieš 12 m.
Dovile Kaveckiene http://zaidimai.delfi.lt/draugaukim/50f035bdca663
Prieš 12 m.
Kas i kaimynus ? Uzsukit kam truksta kaimynu.
Prieš 12 m.
Katerio Nuoma Baisu užsukti, gal ten kokia apleista ferma:D
Prieš 12 m.
Dovile Kaveckiene http://zaidimai.delfi.lt/draugaukim/50f035bdca663

Prieš 12 m.
ieskau kaimynu i nano ferma
Prieš 12 m.
Dovile Kaveckiene http://zaidimai.delfi.lt/draugaukim/50f035bdca663
Prieš 12 m.
Grįžti į žaidimą „Nanoferma“
Rodoma: