IEŠKOME DRAUGŲ ir visa kita...
Ieskau aktyviu kaimynu!!!
Prieš 12 m.
Kvieskit į kaimynus :)
Prieš 12 m.
Ieskau kaimynu, kvieskit
Prieš 12 m.
Kas norit i kaimynus? :)
Prieš 12 m.
Sveiki, Man nepaleidžia šio žaidimo išmeta lentelę kad mano kompiuteryje nėra kažkokios programos. Nors seniau ilgą laiką žaidžiau šį žaidimą.
Prieš 12 m.
Salva Nano
Galbūt naudojatės pasenusia flash player versija? Pasitikrinkite čia http://get.adobe.com/flashplayer/
Prieš 12 m.
Salva Nano
Tiesą sakant, kaip dabar pastebėjau, į nanofermą jūsų greičiausiai neįleidžia dėl varde esančių kringelių - pasikeiskit niką ir problema išsispręs.
Prieš 12 m.
Rodoma: