IEŠKOME DRAUGŲ ir visa kita...
Reikia kaimynu;)
Prieš 12 m.
Emilija Andriuškaitė
kvieskit mane i kaimynus 51 lvl,esu aktyvi ir dovanoju dovanas,zodziu kvieskit;)
Prieš 12 m.
Ingrida Nesakysiu
monica,neturesi kaimynu,nes jiem pas tave nera ka veikt o ir pati visiskai nekaimyniska:(
Prieš 12 m.
kaimynu
Prieš 12 m.
Aurelija Sindy
pirmiausia patarčiau pasikeisti "niką" į normalų (geriausia bent jau vardas kad jame būtų). Daugelis vien dėl niko padaryto iš visokių keverzonių į draugus nepriims, nes tai apsunkina bendravimą su tokiu kaimynu.
Čia tik patarimas, nori paklausyk, nenori - neklausyk. Tavo reikalas.
Čia tik patarimas, nori paklausyk, nenori - neklausyk. Tavo reikalas.
Prieš 12 m.
reikia kaimynu
Prieš 12 m.
Ingrida Nesakysiu
nepriimkit tos kutvelos emos i kaimynus NIEKAS.susius visas siuksles kiek tik gales.
Prieš 12 m.
Rodoma: