IEŠKOME DRAUGŲ ir visa kita...

Rodoma:
Reikia kaimynu;)
Prieš 12 m.
Emilija Andriuškaitė kvieskit mane i kaimynus 51 lvl,esu aktyvi ir dovanoju dovanas,zodziu kvieskit;)
Prieš 12 m.
Katerio Nuoma Рейкс ишбандити, йей яу тайп рекламуояма.
Prieš 12 m.
Ingrida Nesakysiu monica,neturesi kaimynu,nes jiem pas tave nera ka veikt o ir pati visiskai nekaimyniska:(
Prieš 12 m.
kaimynu
Prieš 12 m.
Aurelija Sindy pirmiausia patarčiau pasikeisti "niką" į normalų (geriausia bent jau vardas kad jame būtų). Daugelis vien dėl niko padaryto iš visokių keverzonių į draugus nepriims, nes tai apsunkina bendravimą su tokiu kaimynu.
Čia tik patarimas, nori paklausyk, nenori - neklausyk. Tavo reikalas.
Prieš 12 m.
ema
reikia kaimynu
Prieš 12 m.
Erika Erika kvieciu
Prieš 12 m.
Ingrida Nesakysiu nepriimkit tos kutvelos emos i kaimynus NIEKAS.susius visas siuksles kiek tik gales.
Prieš 12 m.
x 6
reikia draugo, kuriam reikia pagalbos moksliniu tyrimu centre
Prieš 12 m.
kas i draugus nano fermoje
Prieš 12 m.
Grįžti į žaidimą „Nanoferma“
Rodoma: