IEŠKOME DRAUGŲ ir visa kita...
Silvija Malinauskaite, čia tu rašei, kad "ateikite į kaimynus, nepasigeilėsite"? Na ką... Pasigailėjau pačią pirmą minutę, kai pamačiau veiksmų "įvairovę" tavo fermoj. Keletas sočių gyvūnų ir nesunokę brokoliai, visa tai pirmam sklype, tilto į antrą nėra. Kaip dar liežuvis apsiverčia rašyti "nepasigailėsit", ką aš brokolių daigų nesu matęs ar karvės:D
Prieš 12 m.
Linablina Blinačka
na tu Tėvai ir pavarai :))) visai fantazijos nebeturi per tą fermą, negi nuėjus pas merginą tik po daržus ir tvartus kapstytis reikia :DDDDD
Prieš 12 m.
Aurelija Sindy
niu nevaryk, gera ji mergaitė, ir dovanėlę pasistengė atsiųsti, ir sandėlio šiukšlių nesiuntinėja, o dėl darbų jos fermoje - manau pakils truputuką per lygius ir darbų bus iki soties :) Pakolkas gali pas mane ateit dirbt - darbų iki soties rasi ;)
Prieš 12 m.
Katerio Nuoma
Tai nėr problemų, nemoka tai nemoka, tik nereikia prižadėt aukso kalnų:)
Tegul tusinasi su tokiais kokia pati, viskas ok:)
Tegul tusinasi su tokiais kokia pati, viskas ok:)
Prieš 12 m.
reikia kaimynu, priimsiu kas kviesit :)
Prieš 12 m.
minimeile
ir dar man skubiai reiketu kaimyno, kuriam reikia pagalbos moksliniu tyrimu centre
:)
:)
Prieš 12 m.
Katerio Nuoma
Aš tave priėmiau, bet žinok jei bus kas ne taip - pas mane kalbos trumpos:))
Prieš 12 m.
Rodoma: