IEŠKOME DRAUGŲ ir visa kita...

Rodoma:
Sveiki ieskau normaliu kaimynu,kurie uz pagalba nemeta is draugu ! :)
Prieš 12 m.
Salva Nano :D ką jau ten tiek padėjai, kad išmetė?..
Prieš 12 m.
Aurelija Sindy Panašu, kad bus limitą sugadinusi kažkam siųsdama tai, ko nebuvo kaimyno lentelėje..
Prieš 12 m.
Katerio Nuoma Turiu Ramunę, ji nėra bloga kaimynė, siuntinėjanti ne pagal sąrašą.
Aplamai nedaug siuntinėja, bet nereikalingų detalių - niekada:)
Prieš 12 m.
Ramune kazkam limita sugadinu cha, kai tesiunciu du daiktus,ai nesvarbu nepatinka lai meta dzin,atsirenka tada tikri kaimynai,o ne naudos ieskotojai :)
Prieš 12 m.
Katerio Nuoma Ramune nusiramink, nesikarščiuok, mes visi čia "naudos ieškotojai":))
Prieš 12 m.
Aurelija Sindy tada nesuprantu už ką meta iš kaimynų.. Matomai bus koks nesusipratimas įvykęs..
Prieš 12 m.
Ramune visko gali buti :)
Prieš 12 m.
Kas i kaimynus?
Prieš 12 m.
i kaimynus m? ;p



//



Prieš 12 m.
reikia kaimynu:)
Prieš 12 m.
kvieciu i kaimynus
Prieš 12 m.
Grįžti į žaidimą „Nanoferma“
Rodoma: