IEŠKOME DRAUGŲ ir visa kita...
Sveiki, esu 70 lygio, ieškau aktyvių kaimynų, kvieskit :)
Prieš 12 m.
Apleistos Zemes
не активус каиминай тай тие каиминаи курие ниеко несюнчя неланко тавес, о кай реикя атликти мисияс сако аш есу активус каиминас квиескит мане реикя пагалбос:)) ир дар сюнчя картаис дауг нерейкалингу довану:) ва кур герас каиминас:)
Prieš 12 m.
kas i kaimynus nano fermoj
Prieš 12 m.
ieskau kaimynu ;]
Prieš 12 m.
Rodoma: