IEŠKOME DRAUGŲ ir visa kita...
kaimynu kvieskit
Prieš 12 m.
Aurelija Sindy
Su tokiu niku labai mažai kas nori kviesti į kaimynus, nes visi tokio tipo hieroglifai vėliau labai apsunkina bendravimą su kaimynais. Nei tokiam žinutę parašysi, jei kažkas negerai, nei surasi norėdamas dovaną atsiųsti ir t.t. (hmm.. kodėl žmonės taip bijo savo vardų?)
Prieš 12 m.
Katerio Nuoma
Aurelija, jiems atrodo kad tai labai sustra, kai sugebi ivesti toki nicka.
Prieš 12 m.
Aurelija Sindy
Bėda, kad iš tų "šustrų" dažniausiai netik jokios naudos, bet dar ir bėdos dažnai būna..
Prieš 12 m.
kvieskit draugaut y nano ferma.
Prieš 12 m.
Katerio Nuoma
R.Steponaviciute, turejau tave kaimynuose, dovanu tu tikrai nesiunti, o ir i ferma prisijungi gana retai, tad ner cia ko pudrinti smegenis zmonems.
Prieš 12 m.
Ieskau kaimynu, tikrai nenusivilsite
Prieš 12 m.
Silvija Malinauskaite
vat taip ir suprasti... gausi dovanu ir kiekviena diena einu pas kaimynus...
Prieš 12 m.
Katerio Nuoma
Ok, pabandom, Silvija. Jei kas, visi paliūdys kad aš tavim patikėjau ir nuėjau į kaimynus pas tave.
Prieš 12 m.
Labas,kas i kaimynus,uzsukit ?
Prieš 12 m.
Rodoma: