IEŠKOME DRAUGŲ ir visa kita...
Ieškau kaimynų. NEPASIGAILĖSIT!!!
Prieš 12 m.
Nezinia Neklausk
verciu:) tai bus-nieko nedirbu,tik per misijas ar uzduotis:) dovanos-svajoti nedraudziama:))))))))))))))))) vismantes atsiprasau,jei klystu...juk buna stebuklu:)
Prieš 12 m.
ieskau kamynu i nanoferma
Prieš 12 m.
Nezinia Neklausk
visi jus aktyvus,kol pareina uzduotys:) paskui tiu-tiu:) mokinti,permokinti... cia nepatyre uzkibs:) rimtai ziurintys i zaidima randa kitu budu kaip gerus,patikimus kaimynus rast:)
Prieš 12 m.
Aurelija Sindy
Lašeli, manau ar kur gyvybes siunčia, ar kur darbus dirba - abu bent kažkiek aktyvūs ir gerai, tegul būna. Aš metu lauk vieninteliu atveju - jeigu siunčia kolekcinį šlamštą ir sugadina limitą. Kitu atveju man nkliūva :) Na kartais dar jei fermoje darbų nėra, arba priekyje dekoras sukrautas o iki darbo turi lėkt į kitą sklypą..
Prieš 12 m.
Rodoma: