IEŠKOME DRAUGŲ ir visa kita...

Rodoma:
Ieškau kaimynų. NEPASIGAILĖSIT!!!
Prieš 12 m.
Katerio Nuoma Ką reiškia "nepasigailėsit"? Nesupratau...
Prieš 12 m.
Nezinia Neklausk verciu:) tai bus-nieko nedirbu,tik per misijas ar uzduotis:) dovanos-svajoti nedraudziama:))))))))))))))))) vismantes atsiprasau,jei klystu...juk buna stebuklu:)
Prieš 12 m.
Katerio Nuoma Aaaaaaaa aisku tada viskas man, Lasiuk:))))
Prieš 12 m.
kas į kaimynus?
Prieš 12 m.
Artūras AKINIS
Prieš 12 m.
ieskau kamynu i nanoferma
Prieš 12 m.
Nezinia Neklausk visi jus aktyvus,kol pareina uzduotys:) paskui tiu-tiu:) mokinti,permokinti... cia nepatyre uzkibs:) rimtai ziurintys i zaidima randa kitu budu kaip gerus,patikimus kaimynus rast:)
Prieš 12 m.
Dovi Ištekejus na duok tu patarimu kur jau rast tu puikiu kaimynu ???
Prieš 12 m.
išskleisti kitus 16 komentarus
Aurelija Sindy Lašeli, manau ar kur gyvybes siunčia, ar kur darbus dirba - abu bent kažkiek aktyvūs ir gerai, tegul būna. Aš metu lauk vieninteliu atveju - jeigu siunčia kolekcinį šlamštą ir sugadina limitą. Kitu atveju man nkliūva :) Na kartais dar jei fermoje darbų nėra, arba priekyje dekoras sukrautas o iki darbo turi lėkt į kitą sklypą..
Prieš 12 m.
ieskau kaimynu
Prieš 12 m.
ieškau aktyvių kaimynų mano lvl58
Prieš 12 m.
Grįžti į žaidimą „Nanoferma“
Rodoma: