IEŠKOME DRAUGŲ ir visa kita...
Kas iesko rimtu kaimynu - nepriimkit Viktorijos 55lvl su kazkokia balta meduza nuotraukoje. Tik dedasi rimta veikeja, neturesit nei ka veikt fermoj, nei pati kasdien ateina. Tik kvietima issiunte po keliu dienu, tai jau rimtumo rimtumas!
Prieš 12 m.
Vytautas Urbonas
Del saves galiu pasakyti, kad nepriimsiu zmoniu su pavadinimais "fainulka", "grazuoliuke" ir t.t. UZKNISOT! Su daugtaskiais ir ieroglifais - taip pat neliskit:D
Prieš 12 m.
Vytautas Urbonas
Su gėda išmetu lauk Viktoriją, tik vynuogių daigai jos fermoje ir daugiau nieko. FUUUU.
Prieš 12 m.
Nezinia Neklausk
ech,Viktorija,butum suteikus galimybe kaimynui nors vynuogiu pasiskint:) uzkniso jam laukt:)
Prieš 12 m.
Aurelija Sindy
Vytautai, ten ne medūza, o blogų sapnų gaudyklė. Turiu aš ją kaimynuose :)
Prieš 12 m.
Katerio Nuoma
Aurelija, vistiek jai derėtų pasikeisti nicką į "medūza", o dar geriau - "baisi balta medūza", kaip parašė Ausrine:DD Jei dar pamatysiu ją ieškančią kaimynų - tikrai netylėsiu.
Prieš 12 m.
Dovi Ištekejus
ta gaudykle ir pas mane yra tik dovanas gaudo ir ne krust grynu gryniausia meduza..salinsim lauk tegul plaukia pas kitas meduzas
Prieš 12 m.
Sveiki,reikalingi aktyvus kaimynai one tokie kurie iesko pazinciu arba prisijungia savaiteje karta.Laukiu uzsukite.
Prieš 12 m.
Nezinia Neklausk
kad nebutu,kaip Viktorija:) dvi dienas laikiu:) paemiau,nes ji anksciau buvo pas kita mano seimos nari kaimyne:) kaip ir nieko atrode:) matyt,teks keist nuomone:)
Prieš 12 m.
Nezinia Neklausk
Vytuk,gana lazdavot:))))))))) isgelbejot gi:) geri mano kaimyneliai:) myliukas:)Sindy,as butent priesingai supratau,nei persasi isvada,nes yra zodis-aktyviu:) na,velniai nemate,svarbu kaili isnesiau jusu deka:)))))))))))))))
Prieš 12 m.
Rodoma: