IEŠKOME DRAUGŲ ir visa kita...
Ieskau kaimynus, esu aktyvi, dovanos, pagalba ir visa kita KVIESKI!!!!
Prieš 12 m.
Katerio Nuoma
Netikiu, kiek jau buvau priemes tokiu "aktyviu", visus ismeciau lauk nes niekas pasirodo aktyvus nebuvo.
Prieš 12 m.
Vytautas Urbonas
BLL Viktorija tu Viktorija, priemiau as ja ir ka pamaciau fermoje????
Ka tik uzsodinta vynuogem, daugiau - NIEKO!! Einu parasysiu auksciau, kad niekas nepriimtu taves i kaimynus.
Ka tik uzsodinta vynuogem, daugiau - NIEKO!! Einu parasysiu auksciau, kad niekas nepriimtu taves i kaimynus.
Prieš 12 m.
Ieskau kaimynus, esu aktyvi, dovanos, pagalba ir visa kita KVIESKI!!!!
Prieš 12 m.
Rodoma: