IEŠKOME DRAUGŲ ir visa kita...

Rodoma:
Ieskau kaimynus, esu aktyvi, dovanos, pagalba ir visa kita KVIESKI!!!!
Prieš 12 m.
Katerio Nuoma Netikiu, kiek jau buvau priemes tokiu "aktyviu", visus ismeciau lauk nes niekas pasirodo aktyvus nebuvo.
Prieš 12 m.
Aurelija Sindy Pas aktyvius kaimynai patys ateina, ieškot nereikia :D
Prieš 12 m.
Vytautas Urbonas BLL Viktorija tu Viktorija, priemiau as ja ir ka pamaciau fermoje????
Ka tik uzsodinta vynuogem, daugiau - NIEKO!! Einu parasysiu auksciau, kad niekas nepriimtu taves i kaimynus.
Prieš 12 m.
Ieskau kaimynus, esu aktyvi, dovanos, pagalba ir visa kita KVIESKI!!!!
Prieš 12 m.
Dovi Ištekejus nelabai jau aktyvi
Prieš 12 m.
Ieskau kaimynus, esu aktyvi, dovanos, pagalba ir visa kita KVIESKI!!!!
Prieš 12 m.
sveiki,esu aktyvi naujoke ir ieskau draugu :) laukiu pakvietimu :)
Prieš 12 m.
kvieciu i nano:)
Prieš 12 m.
Grįžti į žaidimą „Nanoferma“
Rodoma: