IEŠKOME DRAUGŲ ir visa kita...

Rodoma:
Man labai labai reikia kaimynų. Gal pakviesit? ;> maloniai lauksiu.
Prieš 12 m.
Irma Gambickaitė Tiksliau man jų kviest net neišeina. Arba aš nemoku.
Prieš 12 m.
Donatas Doncikas tu zaidi faseboke
Prieš 12 m.
Aurelija Sindy fb pakolkas draugus gali kviesti tik per žaidimo apačioje esančią juostą.
Prieš 12 m.
Esu 54 lygio žaidėja, ieškau kaimynų. Ypač laukiu pakvietimų iš fermerių, auginančių saulmelionius :)
Prieš 12 m.
sveikuciai,kam reikia kaimynu?man jusu laai reikia,pakvieskit mane,busiu kiekvienam kaimynui dosni,kaimynai,laukiu jusu pakvietimo:)
Prieš 12 m.
Donatas Doncikas tai gali pakviesti
Prieš 12 m.
Jieskau kaimyu nanoferma :)
Prieš 12 m.
ieskau aktyvių kaimynų
Prieš 12 m.
Grįžti į žaidimą „Nanoferma“
Rodoma: