IEŠKOME DRAUGŲ ir visa kita...
Man labai labai reikia kaimynų. Gal pakviesit? ;> maloniai lauksiu.
Prieš 12 m.
Aurelija Sindy
fb pakolkas draugus gali kviesti tik per žaidimo apačioje esančią juostą.
Prieš 12 m.
Esu 54 lygio žaidėja, ieškau kaimynų. Ypač laukiu pakvietimų iš fermerių, auginančių saulmelionius :)
Prieš 12 m.
sveikuciai,kam reikia kaimynu?man jusu laai reikia,pakvieskit mane,busiu kiekvienam kaimynui dosni,kaimynai,laukiu jusu pakvietimo:)
Prieš 12 m.
Rodoma: